WOŚP 2023 - aukcja Radia SuperNova. Poprowadź audycję na żywo i zjedz kolacje ze Skolimem!

i

Autor: screen z YouTube/SKOLIM Official, Allegro WOŚP WOŚP 2023 - aukcja Radia SuperNova. Poprowadź audycję na żywo i zjedz kolacje ze Skolimem!

WOŚP 2023 - aukcja Radia SuperNova. Poprowadź audycję na żywo i zjedz kolacje ze Skolimem!

2023-02-02 15:33

W niedzielę 29 stycznia odbywa się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Radio SuperNova również przyłącza się do pomagania, dlatego dla wszystkich naszych sympatyków mamy do wylicytowania coś wyjątkowego. Poprowadź audycję w naszym studiu NA ŻYWO i zjedź kolację ze Skolimem. Szczegóły znajdziesz poniżej!

WOŚP 2023 - aukcje w internecie cieszą się ogromną popularnością. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 31. Cel charytatywnej zbiórki jest szczytny, ponieważ fundacja Jurka Owsiaka po raz pierwszy w historii zbiera pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy. Warto wiedzieć, że sepsa nie jest chorobą, tylko skrajną reakcją organizmu walczącego z infekcją. To niebezpieczny stan, który dla chorego stanowi sytuację zagrażającą jego życiu! Po raz kolejny Radio SuperNova przyłącza się do akcji WOŚP, a do wylicytowania jest kolacja z jednym z najpopularniejszych artystów disco - Skolimem, a także poprowadzenie na żywo audycji.

Czy Polacy wspierają WOŚP? Sonda #EwelinaPyta

Kolacja ze Skolimem - WOŚP 2023

Radio SuperNova gra razem z WOŚP 2023 - niech usłyszy Cię cała Polska! Poprowadź muzyczną audycję na antenie Radia SuperNova, a dokładnie Listę Przebojów SUPER13. Dodatkowo zobacz jak wygląda praca radiowca od kuchni, poznaj nasze studio i spotkaj się ze Skolimem na uroczystej kolacji w jednej z warszawskich restauracji. Weź udział w licytacji na Allegro i spędź z nami super dzień w Radiu SuperNova i zjedz kolację ze swoim idolem! Link do aukcji WOŚP 2023 znajdziesz TUTAJ.

Ponadto w ramach naszej współpracy z dzielnicą Ursynów i WOŚPem 29 stycznia Radio SuperNova działa w sztabie w Ursynowskim Centrum Kultury Alternatywy. Na scenie wystąpi Marcin Czerwiński i Filip Lato. Imprezę poprowadzi Kuba Klym, a relację w social mediach zamieści dla Was Jakub Adamiak.

Sonda
WOŚP 2024 - czy wesprzesz zbiórkę?