Wiktor Waligóra

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Wiktor Waligóra rozkochał w sobie Polaków. Kim jest artysta od hitu "Zagrajmy?"

2024-06-10 12:26

Młody, a do tego zdolny. Kim jest Wiktor Waligóra, który szaleje ze swoją piosenką "Zagrajmy"? Artysta choć nie jest tak popularny jak jego koledzy z branży, szybko pnie się ku górze i zdobywa uznanie wśród słuchaczy. Poznajcie go bliżej!

Kim jest Wiktor Waligóra? Warto zapamiętać to nazwisko, ponieważ o tym artyście na pewno będzie głośno. Młody, zdolny, a do tego czarujący. Wiktor Waligóra został zauważony w sieci dzięki coverom znanych utworów, które nagrywał, a następnie publikował w serwisie YouTube. Mimo iż dopiero co łapie wiatr w żagle, to już może pochwalić się współpracą z Natalią Przybysz i Dawidem Tyszkowskim, którzy go docenili. Co ciekawe artysta wystąpił nawet na Męskim Graniu, a teraz szaleje ze swoją muzyczną nowością "Zagrajmy". To jednak nie koniec jego sukcesów. Wiktor Waligóra wystąpił również na Great September, gdzie zachwycił publiczność solowym materiałem, a na początku czerwca widzowie mogli oglądać go także na scenie Dzień Dobry TVN. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

ZOBACZ TAKŻE: Drugie imię Roksany Węgiel zaskakuje. Oznacza "kobietę dość bezczelną i niezwykle przebojową"

Tatiana Okupnik o Dawidzie Podsiadło. Była jego mentorką w "X Factor"!

Wiktor Waligóra - wszystko co warto wiedzieć o artyście

Wiktor Waligóra to artysta młodego pokolenia, który pochodzi z Krakowa. Choć na razie wiemy na jego temat niewiele, warto przyjrzeć się jego poczynaniom w branży muzycznej, ponieważ w bardzo szybkim tempie zdążył oczarować słuchaczy. Młodzieniec ma już na swoim koncie piosenkę "Przypomnieć nas", a pod koniec września 2023 roku światło dzienne ujrzał jego kolejny utwór "Ikar". Nie można pominąć także kawałka "Podróż w czasie", który również zbiera pozytywne opinie.

To jednak nie koniec niespodzianek. Wiktor Waligóra zachwyca w ostatnim czasie słuchaczy piosenką "Zagrajmy", która co ciekawe została dostrzeżona przez telewizję TVN, która zdecydował się wykorzystać ją w autopromosie filmowym TVN7. Warto śledzić jego poczynania, ponieważ coś czujemy, że Wiktor Waligóra dopiero się rozkręca!

ZOBACZ TAKŻE: The Voice: My podajemy artystę z programu, a Ty zgadujesz która to jego piosenka! QUIZ

Kto śpiewa "Statki na niebie", a kto "Nad przepaścią"? My podajemy tytuł, a Ty wykonawcę

Pytanie 1 z 10
Kto śpiewa piosenkę "Statki na niebie"?