Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Drugie imię Roksany Węgiel zaskakuje. Oznacza "kobietę dość bezczelną i niezwykle przebojową"

2024-06-10 11:59

Pochodzi z niewielkiego miasta jakim jest Jasło, a dziś jest wielką gwiazdą. Mowa oczywiście o Roksanie Węgiel, która czego się nie dotknie - robi to perfekcyjnie. Taniec, śpiew, pozowanie na czerwonym dywanie i nie tylko! Jednak czy wiedziałeś, że artystka ma też drugie imię i oznacza ono "kobietę dość bezczelną i niezwykle przebojową"?

Roksana Węgiel to niezwykle utalentowana artystka, która mimo młodego wieku osiągnęła już wiele sukcesów na polskiej i międzynarodowej scenie muzycznej. Jej talent, energia i charyzma sprawiają codziennie, że jest jedną z najważniejszych postaci młodego pokolenia w naszym kraju. Nie można pominąć również faktu, że 19-letnia artystka jest wzorem do naśladowania dla wielu młodych osób, która pokazuje, że warto spełniać marzenia. Sama zaczynała od The Voice Kids i wygrała program u boku swojej trenerki Edyty Górniak. Później wygrana Eurowizji Junior w 2018 roku, programu Dance Dance Dance, a także zajęcie drugiego miejsca w Tańcu z Gwiazdami u boku tancerza Michała Kassina.

ZOBACZ TAKŻE: Zagraniczna gwiazda komentuje występ Marii Tyszkiewicz. Niewiarygodne, co napisała!

Roksana Węgiel stanęła w obronie Kevina

Drugie imię Roksany Węgiel

Nie samą muzyką żyje Roksana Węgiel. Niesamowicie utalentowana artystka jest również szczęśliwa prywatnie ze swoim ukochanym Kevinem Mglejem, z którym wzięła ślub i ostatnio rozwiała wszystkie wątpliwości fanów. Nie da się ukryć, że jej życie prywatne wzbudza zainteresowanie wiele osób - w końcu jest najpopularniejszą muzyczną gwiazdą w kraju. Nie wszyscy jednak wiedzą, że Roksana Węgiel ma też drugie imię i brzmi ono "Emilia", które według księgi imion oznacza "kobietę dość bezczelną, niezwykle przebojową, z lekką skłonnością do zamykania się w sobie". Czy ten opis pasuje do piosenkarki? Nie nam to oceniać. Oto co księga imion mówi jeszcze o imieniu "Emilia":

- Emilia jest kobietą dość bezczelną, niezwykle przebojową, z lekką skłonnością do zamykania się w sobie. Nie ulega niczyim wpływom, ma świetną pamięć i chętnie angażuje się w każde zadanie. Jeśli jej na czymś zależy – osiąga to, za niepowodzenia obwiniając innych. W towarzystwie wyróżnia się wdziękiem, ale dumna postawa i gwałtowna natura często zrażają do niej ludzi. Emilia jest jednakże osobą wrażliwą. Zdarza jej się pisać wiersze, niechętnie jednak zwierza się ze swoich przeżyć i uczuć. Jest bardzo towarzyska, ma poczucie humoru, ale bywa zbyt krytyczna wobec siebie i zdarza jej się źle oceniać innych. Ceni osoby bliskie jej sercu i dba o przyjaciół. Nie łatwo jednak zdobyć jej zaufanie.

W księdze imion przy "Emilii" jest także wzmianka o rodzinie i opisuje, że kobieta o takim imieniu poszukuje pocieszenia, ciepła i wytchnienia. Czytamy także, że Emilii daje siłę do dalszego działania rodzina i motywuje ją do podjęcia kolejnego ryzyka i marzy o idealnej przyszłości z kochającym mężem i gromadką dzieci. Widzicie w tym opisie Roksanę Węgiel?