Wielkie Granie na PGE Narodowym

i

Autor: Materiały prasowe

Wielkie Granie na PGE Narodowym 2022 - jak się zgłosić? Spełnij swoje marzenia na scenie!

2022-06-27 10:01

PGE Narodowy im. Kazimierza Górskiego, świętuje w tym roku swoje 10. urodziny. Z tej okazji przygotowano szereg atrakcji, których celem jest wspólne celebrowanie wyjątkowego jubileuszu jeszcze bardziej wyjątkowego miejsca. Największym wydarzeniem muzycznym, organizowanym w ramach obchodów 10-lecia areny jest Wielkie Granie na PGE Narodowym. Jak się zgłosić? Sprawdźcie szczegóły.

Wielkie Granie na PGE Narodowym to wyjątkowe wydarzenie na polskiej scenie muzycznej. Już 10 września na płycie stadionu, zjednoczy się prawie 1 000 muzyków - zarówno instrumentalistów, jak i wokalistów. Największy, rockowy band w historii polskiej muzyki zabrzmi listą dwudziestu pięciu największych hitów wszech czasów, które wszyscy znają i kochają. Gośćmi imprezy będą kultowe postacie polskiej muzyki, a całości doda blasku kilkudziesięciotysięczna publiczność świętująca wspólnie 10-lecie najpopularniejszej areny w Polsce. Rolę Ambasadora wydarzenia objął Jan Borysewicz - wirtuoz gitary i lider legendarnego zespołu LadyPank. To właśnie pod jego czujnym okiem powstanie ostateczny kształt repertuaru Wielkiego Grania na PGE Narodowym. W licznych konkursach i plebiscytach organizowanych w mediach społecznościowych każdy będzie mógł zagłosować na swój ulubiony przebój.

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Wielkie Granie na PGE Narodowym 2022 - ZGŁOSZENIA

Podstawą zgłoszenia do tego unikatowego projektu jest muzyczna video-prezentacja przygotowana przez zainteresowanych muzyków-amatorów. Wszystkie zgłoszenia trafią w ręce liderów muzycznych Wielkiego Grania. W sekcji gitarzystów rolę lidera przyjął Jacek Królik - wirtuoz gitary i założyciel zespołu Brathanki. Frontmanem sekcji basistów został Wojtek Pilichowski - wirtuoz gitary basowej, muzyk sesyjny, kompozytor i producent. Grupą perkusistów opiekować się będzie Michał Dąbrówka - wirtuoz perkusji, muzyk studyjny, kompozytor i producent muzyczny, a liderką wokalistów została Joanna „Ruda” Lazer, charyzmatyczna wokalistka zespołu Red Lips. O wyborze kandydatów zdecydują nie tylko ich umiejętności techniczne, ale także pełna pasji i pozytywnej energii osobowość.

Nabór na Wielkie Granie na PGE Narodowym 2022 trwa do 17 lipca. Zgłoszenia należy wysyłać poprzez specjalny formularz, który znajduje się na stronie www.wielkiegranie.pl wraz z regulaminem i innymi ważnymi informacjami na ten temat.