Piękni i Młodzi - Magdalena Narożna

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Piękni i Młodzi - Magdalena Narożna

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - ARTYŚCI, BILETY, DATA. Kiedy jest koncert i kto wystąpi?

2022-10-13 8:21

Fani muzyki disco i nie tylko będą zachwyceni! Wielkimi krokami zbliża się najbardziej roztańczona impreza z udziałem największych gwiazd. Na scenie Stadionu Narodowego w Warszawie pojawią się artyści z branży disco polo i nie tylko. Na wszystkich czeka moc atrakcji i oczywiście muzycznych wrażeń. Gdzie kupić bilety i jaka jest ich cena? Kto pojawi się na ogromnej scenie w stolicy? Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

  1. Roztańczony PGE Narodowy 2022 - DATA
  2. Roztańczony PGE Narodowy 2022 - ARTYŚCI
  3. Roztańczony PGE Narodowy 2022 - BILETY, CENA

Roztańczony PGE Narodowy 2022 to muzyczna impreza na którą czeka każdy fan disco i nie tylko! To koncert pełen wrażeń, fantastycznych występów i oczywiście najlepszych brzmień, przy których chce się tańczyć do białego rana. Choć początkowo wydarzenie miało odbyć się 24 września, to jednak data ta została zmieniona na 1 października. Warto również wiedzieć, że tegoroczna edycja Roztańczony PGE Narodowy organizowana jest pod hasłem - Wszystkie oczy na Roztańczony. W październiku będzie się działo, a to wszystko za sprawą fantastycznych gwiazd, które biją rekordy popularności za każdym razem jak wypuszczają swoje hity. Tego wydarzenia nie można przegapić! Kto pojawi się na scenie? Gdzie kupić bilety? Pod Szybkimi Pytaniami z Mastersem znajdziecie więcej szczegółów.

„Wyglądasz idealnie” po czesku (Tylko u nas) - cały wywiad

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - DATA

Kiedy jest Roztańczony PGE Narodowy? To żadna tajemnica! Najgłośniejsze muzyczne wydarzenie tego roku, odbędzie się w stolicy już w sobotę 1 października.

ZOBACZ TAKŻE: Ona czuje we mnie piniądz po francusku! Łobuzy mają konkurencję?

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - ARTYŚCI

Kto wystąpi na Roztańczony PGE Narodowy 2022 w Warszawie? Pierwsi artyści są już znani! Na ogromnej scenie pojawi się między innymi:

To jednak nie koniec. Organizatorzy muzycznego wydarzenia powoli będą ujawniać kolejne gwiazdy. Jakie? Lista będzie na bieżąco aktualizowana, więc śledźcie nas uważnie!

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - BILETY, CENA

Gdzie kupić bilety na Roztańczony PGE Narodowy? To banalnie proste! Wystarczy wejść na stronę ebilet.pl i odnaleźć wydarzenie. Następnie na dole naszym oczom ukaże się opcja "kup bilet". Wejściówki na koncert zaczynają się już od 79 złotych w zależności od wybranego miejsca. Warto również wiedzieć, że dostępne są bilety VIP w cenie 600 złotych, które gwarantują prywatną przestrzeń dla gości, kulturalny klimat, catering, napoje, a także widok na cały Stadion PGE Narodowy.

ZOBACZ TAKŻE: O tych piosenkach mało kto pamięta, a były hitami. Potrafisz je dokończyć? QUIZ