Wersow

i

Autor: AKPA Wersow

Wersow brała udział w konkursie Miss Mielca 2015. Wtedy wyglądała całkiem inaczej!

2023-03-23 18:33

Wersow przeszła długą drogę żeby być w miejscu, w którym jest teraz. Jednak czy wiesz, że zanim stała się popularną influencerką brała udział w konkursie na Miss Mielca 2015? Jaki tytuł otrzymała podczas wyborów? Na starych zdjęciach ciężko ją rozpoznać!

Kim jest Wersow, wie chyba większość młodych osób. To zdecydowanie najpopularniejsza dziewczyna w internecie, która jest idolką dzieci i młodzieży, a teraz za sprawą ciąży także podziwiają ją i młode kobiety. Zanim Wersow pojawiła się w Ekipie Friza i stała się najpopularniejszą i najbogatszą influencerką w Polsce, wiodła normalne życie. Dorastała w Austrii i w Wiedniu, a w nastoletnim wieku wraz z rodzicami i rodzeństwem, przeprowadziła się do Polski. Kolejnym krokiem było podjęcie studiów prawniczych, lecz gdy jej popularność rosła, zdecydowała się z nich zrezygnować na rzecz spełniania swoich marzeń. Dziś Weronika nie tylko nagrywa filmiki na YouTube, piosenki, ale także tworzy modowe treści na swoje social media. Jednak czy wiesz, że zanim Wersow stała się sławna, ciągnęło ją do blasku fleszy, kamer i aparatu, dlatego wzięła udział w konkursie na Miss Mielca 2015? Tak to prawda!

Wersow - „To jest piosenka do naszego dziecka”

Wersow - Miss Mielca 2015

Wersow gościła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, gdzie zdradziła wiele ciekawostek. Opowiedziała między innymi o tym, że teraz czuje się piękna ale jeszcze kilka lat temu miała masę kompleksów. Dodatkowo showman Kuba Wojewódzki przypomniał jej o tym, że brała udział w wyborach Miss Mielca 2015, gdzie zdobyła tytuł Miss Internetu. Co ciekawe, w sieci krążą nagrania w których widać Wersow podczas wyborów piękności. Udostępniła je Maluba z Projekt Lady, która też wtedy brała udział w tym konkursie. Poniżej możecie zobaczyć jak Werosw wyglądała w 2015 roku. Ciężko ją rozpoznać - wtedy była krótkowłosą brunetką!

ZOBACZ TAKŻE: Mieszkanie Dawida Kwiatkowskiego przepełnione jest luksusem. Nie brakuje złota i bieli