Warsaw Shore 18

i

Autor: materiały prasowe Warsaw Shore 18

Warsaw Shore 18 - kiedy rusza nowy sezon? UCZESTNICY, NOWE ODCINKI, POWTÓRKI

2023-03-17 14:06

Będą powitania, niespodzianki, pocałunki i pierwsze dramy, a na koniec Ekipa wyruszy na premierową imprezę tej edycji! Mowa o nowym sezonie Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy. Sprawdź kiedy rusza 18. edycja i gdzie oglądać najnowsze odcinki rozrywkowego reality-show.

Tu jest jakby luksusowo! Sezon Warsaw Shore 18 rozpocznie się na bogato - biała limuzyna odwiezie uczestników do ekskluzywnej willi pod Warszawą, w której zamieszkają w tym sezonie. Kiedy doświadczeni ekipowicze skończą zwiedzać nowy pałac i nacieszą się swoim towarzystwem, przyjdzie pora na refleksję. Skomplikowane obliczenia doprowadzą ich do prostego wniosku - lada chwila mogą spodziewać się wejścia świeżaków. Czy nowi odnajdą się w Ekipie? Jak to bywa w „Warsaw Shore” - już pierwszego wieczoru nie zabraknie spin. Ciąg nieporozumień doprowadzi do niemałej awantury. Jednym uda się zakopać topór wojenny, inni pozostaną w napiętych stosunkach. Po burzliwym biforze Ekipa wyruszy w miasto. Na pierwszy ogień klub La Pose Varsovie!

Walentynki - randka z gwiazdą, prezenty i CEGŁA #EwelinaPyta

Warsaw Shore 18 - UCZESTNICY

Kto wystąpi w Warsaw Shore 18? W nowym sezonie Ekipy z Warszawy zobaczymy zarówno stare, jak i nowe  twarze. W nowej odsłonie programu wzięli udział uczestnicy znani widzom z poprzednich sezonów - Milena Łaszek, Przemysław „Sequento” Skulski, Patryk Spiker, Lena Majewska, Oliwia Dziatkiewicz, Michał „Sarna” Sarnowski, Aleksandra Okrzesik i Wiktoria Robert, a także czworo debiutantów - Angelika Kramer, Marcin Pastuszka, Piotr Nowakowski i Eliasz Zdzitowiecki. Tym razem Ekipa powróci do korzeni i ruszy na podbój stołecznych klubów!

Warsaw Shore 18 - gdzie oglądać

Już w najbliższą niedzielę 19 marca na kanale MTV Polska zostanie wyemitowany pierwszy odcinek 18. sezonu najbardziej imprezowego reality show w Polsce. Będą powitania, niespodzianki, pocałunki i pierwsze dramy, a na koniec Ekipa wyruszy na premierową imprezę tej edycji! Nowe odcinki Warsaw Shore 18 będą emitowane w każdą niedzielę o 23:00 w MTV, natomiast powtórki Warsaw Shore 18 będzie można obejrzeć online na Player.pl.

Sonda
Oglądasz Warsaw Shore?