Viki Gabor, Lanberry

i

Autor: AKPA Viki Gabor, Lanberry

Viki Gabor jurorką w znanym talent-show. Obok niej usiądzie Lanberry!

2022-09-09 10:34

Viki Gabor dorasta na naszych oczach i to dosłownie! Teraz będziemy świadkami jej kolejnego sukcesu, ponieważ zasiądzie na kanapie w znanym talent-show i będzie oceniać uczestników razem z Lanberry. Szykuje się ciekawe widowisko, ponieważ w takim duecie artystki mogą dać czadu! Sprawdźcie szczegóły.

Viki Gabor i Lanberry jurorkami w jednym programie? Takiego obrotu akcji nie spodziewał się chyba nikt. Te artystki łączy nie tylko miłość do muzyki, ale także program The Voice. Viki Gabor brała udział w drugiej edycji The Voice Kids w 2019 roku. Będąc w drużynie Tomsona i Barona dotarła do ścisłego finału i mimo iż nie zajęła pierwszego miejsca, jej kariera nabrała skrzydeł. Wygrała Eurowizję Junior 2019, nagrała wiele hitowych kawałków, a nawet doczekaliśmy się jej płyty. Lanberry natomiast, w 2013 roku bez powodzenia wzięła udział w trzeciej edycji programu The Voice of Poland. Mimo iż zaliczyła porażkę, nie poddała się tylko dalej próbowała spełniać swoje marzenia. Jak widać determinacja nie tylko dodała jej skrzydeł, ale dzięki temu stała się jedną z popularniejszych wokalistek w naszym kraju, a dziś sama zasiada na fotelu trenera w The Voice of Poland obok Justyny Steczkowskiej, Tomsona i Barona, a także Marka Piekarczyka.

ZOBACZ TAKŻE: Chcesz zaśpiewać z Cleo? Zostań gwiazdą i spełnij swoje marzenia!

Szybkie Pytania - Lanberry

Viki Gabor i Lanberry jurorkami Szansy na Sukces

To dzieje się naprawdę! Viki Gabor i Lanberry zasiądą w jednym odcinku na kanapie w Szansie na Sukces. Piosenkarki ocenią młodych uczestników, którzy biorą udział w preselekcjach do Eurowizji Junior 2022. Kogo wybiorą Viki Gabor i Lanberry w drugim odcinku programu? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę 11 września o godzinie 15:15 w TVP 2. Obok artystek zasiądzie także Marek Sierocki.

ZOBACZ TAKŻE: Aleksander Sikora poprowadzi Szansę na sukces 2022! Co z Markiem Sierockim?

Listen to "Viki Gabor - SuperStar! Zaprasza Paweł Wiszniewski" on Spreaker.
Sonda
Eurowizja Junior 2022 - będziesz oglądać program?