Tysiak na śniadanie i na drugie też!

i

Autor: materiały promocyjne Radia Supernova Tysiak na śniadanie i na drugie też!

KONKURS

Tysiak na śniadanie i ... na drugie też. Sprawdź jak wygrać kasę!

2023-08-28 6:00

Tysiak na śniadanie i na drugie też? Czemu nie! Rusza trzecia edycja uwielbianej przez słuchaczy Radia SuperNova zabawy, w której można wygrać niezłą kasę. Co należy zrobić, by stać się posiadaczem pełnego tysiaka? To banalnie proste! Sprawdź szczegóły już teraz.

Jak dobrze rozpocząć dzień? Oczywiście z Radiem SuperNova i konkursem Tysiak na śniadanie… i na drugie też. Do wygrania jest super kasa, która uczyni Cię naprawdę szczęśliwym. Zgłoś się do kolejnej, w sumie już trzeciej edycji naszej zabawy i zgarnij 1 000 złotych brutto na dobry początek dnia. Co zrobić by wygrać? To banalnie proste! Na początku należy wysłać swoje zgłoszenie poprzez specjalny formularz zamieszczony na stronie internetowej www.tysiak.radiosupernova.pl. Następnie należy podać swoje dane takie jak: imię, telefon, e-mail, miasto, kod pocztowy i odpowiedzieć na pytanie konkursowe "Na co wykorzystasz tysiaka?".

Polacy grają w Kamień, Papier, Nożyce - EwelinaPyta

Konkurs organizowany jest w dniach od 4.09.2023 do 29.09.2023, a uczestnik biorący w nim udział może wygrać od 100 zł do 1000 zł w zależności od liczby poprawnie udzielonych odpowiedzi na pytania zadawane na naszej antenie na żywo. Regulamin, a także zasady wzięcia udziału w jesiennej edycji konkursu Tysiak na śniadanie... i na drugie też, znajdziecie na naszej stronie internetowej.