Sylwia Grzeszczak StartUp Music

i

Autor: materiały prasowe

ZOSTAŃ GWIAZDĄ

Sylwia Grzeszczak gwiazdą szóstej edycji StartUp Music. Zgłoś się do konkursu i zostań sławny!

2023-09-22 8:35

Jesteś fanem Sylwii Grzeszczak i uwielbiasz jej twórczość? A może kochasz także śpiewać i sam marzyłeś o tym, by radio grało Twoją piosenkę? Jeśli na wszystkie te pytania odpowiedziałeś twierdząco - koniecznie zgłoś się do konkursu StartUp Music. Sprawdź szczegóły szóstej edycji muzycznej zabawy, która rozgrywa się w Radiu SuperNova.

Kim jest Sylwia Grzeszczak wie chyba każdy fan polskiej muzyki! To nie tylko ceniona wokalistka i kompozytorka, ale także autorka tekstów piosenek. Artystka słynie z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją przekuwa w kolejne hity. Sylwia Grzeszczak zadebiutowała na scenie mając zaledwie 5 lat. To właśnie wtedy wystąpiła w programie "Od przedszkola do Opola", gdzie wykonała piosenkę z repertuaru Krzysztofa Krawczyka - Byle było tak. Dziś Sylwia Grzeszczak jest jedną z popularniejszych piosenkarek w kraju, która zasiadała także na fotelu trenera w The Voice of Poland. Jesteś fanem Sylwii Grzeszczak? Jeśli tak możesz spełnić swoje marzenie i poznać na żywo swoją muzyczną idolkę! To jednak nie koniec. Na jednym spotkaniu się nie skończy, ponieważ dzięki zabawie StartUp Music masz szansę nagrać z artystką duet!

Piotr Cugowski i Ania Serafińska - Kto nie kochał - StartUp Music

Konkurs StartUp Music z Sylwią Grzeszczak - zasady

Radio SuperNova po raz szósty organizuje konkurs StartUp Music. Do tej pory gwiazdami byli Cleo, Michał Wiśniewski, Piotr Cugowski, Roksana Węgiel oraz Feel. Teraz przyszła pora na kolejną artystkę, którą jest Sylwia Grzeszczak. Piosenkarka nie ukrywa swojego podekscytowania udziałem w konkursie, o czym świadczą jej słowa: To będzie naprawdę ciekawa, muzyczna przygoda w której cieszę się, że będę mogła wziąć udział! Mam nadzieję, że słuchacze Radia SuperNova zaskoczą mnie swoimi interpretacjami moich piosenek - powiedziała Sylwia Grzeszczak.

Co zrobić, by nagrać cover piosenki i teledysk z artystką? To banalnie proste! Wystarczy, że nagrasz i wyślesz do nas własną interpretację wybranej przez siebie piosenki Sylwii Grzeszczak w formacie mp3. Następnie prześlij do nas zgłoszenie poprzez specjalny formularz na stronie www.startupmusic.radiosupernova.pl. Na zgłoszenia czekamy tylko do 26 września 2023 roku. Zwycięzca zostanie ogłoszony na naszej antenie w programie na żywo już w czwartek 28 września. Zrobi to osobiście Sylwia Grzeszczak!

Sonda
Czy weźmiesz udział w konkursie StartUp Music?
Listen on Spreaker.