Tysiak na śniadanie i … na drugie też

i

Autor: Radio SuperNova Tysiak na śniadanie i … na drugie też

Tysiak na śniadanie i … na drugie też. Konkurs Radia SuperNova [ZASADY]

2022-10-12 9:07

Tysiak na śniadanie i na drugie też? Czemu nie! Rusza kolejny wyjątkowy konkurs przygotowany przez Radio SuperNova. Do zgarnięcia jest nagroda pieniężna o wartości 1 000 zł brutto. Co zrobić by stać się posiadaczem takiej kasy? Zasady są banalnie proste! Sprawdź szczegóły.

Tysiak na śniadanie... i na drugie też to konkurs antenowy organizowany przez Radio SuperNova, w którym do wygrania jest gruba kasa! Co zrobić, by stać się posiadaczem takiej sumy? To banalnie proste! Na początku należy wysłać swoje zgłoszenie poprzez specjalny formularz zamieszczony na stronie internetowej www.tysiak.radiosupernova.pl. Następnie należy podać swoje dane takie jak: imię, telefon, e-mail, miasto, kod pocztowy i odpowiedzieć na pytanie konkursowe "Na co wykorzystasz tysiaka?".

Spośród wszystkich kompletnych zgłoszeń do konkursu, komisja wybierze zgłoszenie uczestnika, który w jej ocenie najciekawiej odpowiedział na pytanie. Tak wybrana osoba ma szansę na udział w antenowym wejściu finałowym konkursu Tysiak na śniadanie... i na drugie też. Podczas antenowego wejścia finałowego prowadzący program, w krótkiej rozmowie przedstawia wybranego przez komisję konkursową uczestnika, który na wstępie otrzymuje gwarantowane 100 zł. Kolejne 900 zł uczestnik otrzyma za udzielenie 9 poprawnych odpowiedzi. Dokładny regulamin i opis konkursu, znajdziesz na stronie tysiak.radiosupernova.pl. Powodzenia!

Sonda
Weźmiesz udział w konkursie "Tysiak na śniadanie ... i na drugie też"?
Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2