Krzysztof Ibisz śpiewa i szaleje jak nigdy. Tego występu nie da się 'odzobaczyć'!

i

Autor: Screen z YT: Krzysztof Ibisz x ON – Uśmiech proszę! / ON - Włącz wybielanie./ Akpa

Krzysztof Ibisz śpiewa i szaleje jak nigdy. Tego występu nie da się 'odzobaczyć'!

2023-01-16 16:02

Krzysztof Ibisz od lat sprawnie działa w show biznesie. Choć może się wydawać, że widzieliśmy wszystkie jego oblicza, wciąż potrafi zaskakiwać. Tym razem postanowił zademonstrować kolejny ze swoich talentów. Są to wokal oraz umiejętności taneczne, które najwidoczniej przeoczyliśmy przez lata. Jak oceniacie ten niezwykły występ?

Krzysztof Ibisz znany jest ze swojej elokwencji oraz wiecznej młodości. Jest naprawdę eleganckim mężczyzną, który od lat prowadzi udaną karierę w show biznesie. Na koncie ma wiele sukcesów. Wygląda na to, że na horyzoncie można ujrzeć kolejny. Jak się okazuje, postanowił zadebiutować w branży muzycznej! Wziął udział w reklamie jednej z marek produkujących pasty do zębów. Celebryta nie tylko wykonuje ponad dwuminutowy utwór, ale dodatkowo pokazuje swoje umiejętności taneczne. Trzeba przyznać, że jego występ na pewno zostanie zapamiętany na długo. Wideo jest najprawdziwszym hitem, a pan Ibisz śpiewa niczego sobie!

Krzysztof Ibisz - wiek, Instagram, żona, memy, książka

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Krzysztof Ibisz śpiewa o paście do zębów

Krzysztofowi Ibiszowi nie można odmówić jednego - mężczyzna ma nienaganny uśmiech! Nic dziwnego, że jedna z marek, produkujących pasty do zębów, zdecydowała się na podjęcie z nim współpracy. Było to niewątpliwym strzałem w dziesiątkę! Piosenka ma szansę stać się najprawdziwszym hitem. Chodzą pogłoski, że Krzysztof Ibisz zaśpiewa w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Czy to oznacza, że w najbliższej przyszłości planuje rozpocząć karierę muzyczną? Najpewniej nie. Pokazał jednak, że ma do siebie naprawdę duży dystans!

Krzysztof Ibisz ma BARDZO nietypową pasję. Można się zlęknąć

Internauci o Krzysztofie Ibiszu

Internauci są zachwyceni występem Krzysztofa Ibisza. W teledysku widzą szansę na hit internetu. Pod filmem można zauważyć od groma pozytywnych komentarzy, przepełnionych zachwytem. Trzeba przyznać, że utwór naprawdę wpada w ucho!

Nikt nie prosił, wszyscy potrzebowaliśmy. Genialne!!! - napisał jeden z użytkowników.

Rewelacja. Będzie leciało u mnie w gabinecie stomatologicznym. UŚMIECH PROSZĘ - dodała kolejna osoba.

Tylko dystans nas uratuje. Świetne - podsumowano.

Źródło: Krzysztof Ibisz śpiewa i szaleje jak nigdy. Tego występu nie da się 'odzobaczyć'!