Piękna tancerka z TZG

To on zdobył serce Magdaleny Perlińskiej. Piękna tancerka z "Tańca z Gwiazdami" zakochana na zabój!

2024-04-05 8:31

Magdalena Perlińska stała się objawieniem 14. edycji Tańca z Gwiazdami. Debiutująca tancerka oczarowała wszystkich swoim talentem, wdziękiem i urodą. Wiele osób zastanawia się, czy serce Perlińskiej jest już zajęte. Musimy Was zmartwić. Magdalena jest zakochana na zabój i wiemy, jak wygląda jej ukochany!

Magdalena Perlińska to jedna z debiutujących tancerek w programie Taniec z Gwiazdami 14, która zapadła w pamięci widzów Polsatu. Powód? Tu nie chodzi tylko i wyłącznie o dryg do tańca, ale także o wdzięk i zniewalającą urodę. Pojawiały się nawet komentarze, że Perlińska jest podobna do serialowej Emily w Paryżu, w którą w serialu Netflixa wciela się aktorka Lily Collins. Magdalena Perlińska w 14. edycji Tańca z Gwiazdami, tworzyła parę z Kamilem Baleją, jednak ich przygoda i walka o Kryształową Kulę zakończyła się w Niedzielę Wielkanocną w 5. odcinku programu. Co ciekawe, taniec to niejedyna dziedzina, w której specjalizuje się tancerka. Magdalena Perlińska jest także modelką, więc nic dziwnego, że wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, czy jej serce jest już zajęte. 

Dlaczego Roksana Węgiel bierze ślub w tak młodym wieku?

Magdalena Perlińska - kim jest partner tancerki?

Czy Magdalena Perlińska ma chłopaka? Panowie jeśli wzdychacie do pięknej brunetki, musimy Was zmartwić. Serce 32-letniej  tancerki od dawna jest już zajęte, a jej wybrankiem jest prawdziwe ciacho! Ukochany Perlińskiej to młody przedsiębiorca - Jakub Bartoszek, który prężnie działa w branży kryptowalut. Mężczyzna prowadzi swój kantor kryptowalutowy, a w 2023 roku obronił pracę dyplomową "he impact of the sound of a money counter on good sleep, happiness and longevity", w której udowodnił, że stukot liczarki ma podobny wpływ na dorosłych ludzi jak np. biały szum na dzieci. Zdjęcia Magdaleny Perlińskiej i jej partnera, znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Perlińska w bikini. Tancerka TzG prezentuje wdzięki, a fani są w niej zakochani!

Magdalena Perlińska - kim jest?

Magdalena Perlińska jest tancerką, ale także aktywnie udziela się w social mediach, gdzie obserwuje ją spore grono osób. Oprócz tego jest modelką, a do tego realizuje się jako aktorka. Niebawem będzie można zobaczyć ją w komedii "Wieczór kawalerski" obok gwiazd takich jak Joanna Opozda, Mateusz Banasiuk, Jan Wieczorkowski, czy też Rafał Zawierucha. Nie jest to jednak jej aktorski debiut. Perlińska zagrała także w produkcjach takich jak: "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", "Bartkowiak", "Wygrać marzenia" i "Dziewczyna influencera".