Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA, screen z YouTube/Rompey Oficjalny

GWIAZDY

Roksana Węgiel w teledysku disco polo. Internauci w dużym szoku! To naprawdę ona?

2024-04-04 9:41

Myśleliście, że Roxie Węgiel zaczęła swoją karierę od wzięcia udziału w The Voice Kids? Nic z tych rzeczy! Choć program otworzył jej furtkę do spełniania marzeń, to kilka lat wcześniej artystka wystąpiła w teledysku disco polo.

Roksana Węgiel jest jedną z największych gwiazd młodego pokolenia, która dorastała na naszych oczach. Choć wiele osób kojarzy ją z wygranej The Voice Kids i Eurowizji Junior 2018, okazuje się, że nie były to jej pierwsze kroki, by stać się wielką gwiazdą. Roxie przecierała swoje szlaki kilka lat wcześniej występując w Petersburski Music Show, nagrywając swoje piosenki o butach i dołączała do nich amatorskie teledyski. To jednak nie koniec! Mając zaledwie 10 lat, Roksana Węgiel stała się gwiazdą teledysku disco polo, w którym zagrała pierwszoplanową rolę. Mowa o piosence "Mam obsesję" zespołu Rompey, która przez osiem lat od publikacji, została wyświetlona w serwisie YouTube ponad 803 tysiące razy!

ZOBACZ TAKŻE: Taka teściowa to skarb. Tak mama Kevina wspiera Roksanę Węgiel

Od mamy Roxie Węgiel ciężko oderwać wzrok! Wygląda jak starsza siostra piosenkarki

Roksana Węgiel teledysk disco polo

Mała brunetka o brązowych oczach. Mowa o 10-letniej Roxie Węgiel, która wcieliła się w pierwszoplanową rolę w teledysku do kawałka "Mam obsesję". Artystka w klipie była zafascynowana kolegą, który pokazywał przed nią między innymi swoje umiejętności bramkarskie. Słodkie kadry rozczuliły wiele osób, które po latach wracają, by znowu zobaczyć pierwsze kroki Roxie Węgiel w branży muzycznej. To jednak nie koniec niespodzianek. W sieci oprócz klipu zespołu Rompey, można znaleźć także inne urocze teledyski, które Roksana Węgiel nagrywała już na własny użytek. Była piosenka o butach, a także religijne kawałki, które od zawsze były bliskie sercu artystki.