Alicja Węgorzewska

i

Autor: AKPA

PROGRAM TV

The Voice Senior jest ustawiony? Alicja Węgorzewska wyjawiła całą prawdę na temat programu

2024-02-17 11:36

Od początku 2024 roku widzowie Telewizyjnej Dwójki mogą oglądać nową edycję The Voice Senior. Niestety jak to w przypadku programów talent-show bywa, wiele osób zarzuca, że program jest ustawiony, a o wyborze uczestników odpowiadają nie trenerzy, a produkcja. Jak jest naprawdę? Alicja Węgorzewska wyjawiła całą prawdę!

The Voice Senior 5 trwa w najlepsze, a uczestnicy wybrani przez trenerów podczas Przesłuchań w Ciemno, walczą w kolejnych etapach. Stawka jest wysoka, ponieważ do wygrania jest nie tylko miano "Najlepszego Głosu w Polsce", ale także 50 000 zł oraz wycieczkę o wartości 30 000 zł. Co ciekawe, w pierwszej edycji programu do nagród zaliczał się także występ podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Od początku 2024 roku na antenie TVP2 widzowie mogą śledzić muzyczne talenty seniorów, ale także czterech trenerów, których rzecz jasna - uwielbiają! Na czerwonych fotelach zasiada Tomasz Szczepanik, Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak i Alicja Węgorzewska.

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Szczepanik lata temu miał poważny wypadek! Po wszystkim wspierała go ukochana

Najpiękniejsze suknie Alicji Węgorzewskiej. Wygląda w nich jak prawdziwa księżniczka!

Czy The Voice Senior jest ustawiony? Trenerka odpowiada

The Voice Senior trwa w najlepsze, dlatego powoli z programem żegnają się niektórzy uczestnicy. W związku z tym widzowie Telewizyjnej Dwójki zaczęli mieć wątpliwości, kto tak naprawdę wybiera uczestników i decyduje o tym, kto przejdzie dalej. Uważają, że trenerzy nie mają pierwszego i decydującego głosu, lecz produkcja i reżyseria, którą słyszą na słuchawce. Czy rzeczywiście tak wygląda słynny program? Alicja Węgorzewska postanowiła raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości. W rozmowie z Plejadą, trenerka odniosła się do zarzutów na temat ustawki w The Voice Senior:

- Widzowie widzą nas i widzą drugą stronę w tym samym momencie, a my tego nie widzimy. I naprawdę to jest tak szczery i prawdziwy konkurs, że nikt nam nie mówi, kiedy mamy się obrócić. Te pogłoski, że to jest sterowane, że ktoś nami próbuje manipulować to nieprawda - powiedziała.

Finał The Voice Senior 5 zbliża się wielkimi krokami. Zwycięzcę programu poznamy w sobotę 17 lutego 2024 roku. Macie już swojego faworyta?