The Voice of Poland 14

i

Autor: AKPA

FINAŁ PROGRAMU

Znamy finalistów The Voice of Poland 14. Kto ma największe szanse na wygraną?

2023-11-25 10:53

Już w sobotę 25 listopada wielki finał 14. edycji The Voice of Poland. Kto wygra program? Widzowie mają swojego faworyta. Czy to właśnie on zostanie najlepszym głosem w Polsce i otrzyma miano zwycięzcy? O tym kto wygra program decydować będzie głosowanie SMS-owe.

Wszystko co dobre, szybko się kończy. The Voice of Ponad 14 dobiega końca. Kto wygra program? W ubiegłą sobotę 18 listopada poznaliśmy finalistów czternastej edycji muzycznego show dla dorosłych, który od lat emitowany jest w TVP2. W tym zacnym gronie znaleźli się Maja Walentynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej, Antoni Zimnal z drużyny Marka Piekarczyka, Jan Górka z drużyny Lanberry i Becky Sangolo z drużyny Tomsona i Barona. Z The Voice of Poland pożegnał się w półfinale między innymi Daniel Borzewski, który przechodząc do kolejnych etapów wzbudzał w widzach wiele kontrowersji. W ostatnim odcinku z jego udziałem fani show stanęli jednak po jego stronie, a wszystko przez niemiłe słowa, które skierował do niego Baron. Trener nie zostawił na walczącym o awans do finału suchej nitki, który chwilę wcześniej został skrytykowany też przez Justynę Steczkowską.

ZOBACZ TAKŻE: Baron przesadził? Daniel Borzewski o szokujących słowach trenera "The Voice of Poland"

The Voice of Poland - pytanie Lanberry poruszyło Justynę Steczkowską do łez!

Kto wygra The Voice of Poland 14?

Wielki finał The Voice of Poland 14 już w sobotę 25 listopada. Kto wygra program? Kto jest najlepszy? Zgodnie z notowaniami bukmacherskimi, największe szanse na wygranie teraźniejszej edycji muzycznego show ma obecnie najmłodszy z finalistów Antoni Zimnal z drużyny Marka Piekarczyka, natomiast na drugim miejscu jest Jan Górka z drużyny Lanberry. Widzowie również są podobnego zdania i na zwycięzcę typują właśnie Antka i Janka. Kto okaże się być najlepszy? O tym kto wygra program zdecydują widzowie TVP2 w głosowaniu SMS-owym.

The Voice of Poland 14 - GŁOSOWANIE

Jak głosować na faworytów w finale The Voice of Poland 14? Głosowanie odbywa się drogą SMS-ową i to właśnie głosy widzów, zdecydują o tym, kto wygra obecną edycją muzycznego show. Aby zagłosować na swojego ulubieńca należy wysłać SMS pod numer 7350, a w treści napisać numer finalisty. Oto szczegóły:

  • Antoni Zimnal: SMS o treści 11 pod numer 7350
  • Maja Walentynowicz: SMS o treści 14 pod numer 7350
  • Janek Górka: SMS o treści 8 pod numer 7350
  • Becky Sangolo: SMS o treści 4 pod numer 7350

Koszt SMS-a w głosowaniu The Voice of Poland 14 to 3,69 zł (z VAT).