Ewelina Lisowska, Rafał Brzozowski, Weekend, Enej

i

Autor: screeny z YouTube: Ewelina Lisowska, RafalBrzozowskiVEVO, WEEKEND - Oficjalny, EnejOficjalny

Te piosenki skończą w 2022 roku 10 lat! Pamiętacie te hity?

2022-04-28 15:50

Jakich piosenek słuchaliśmy 10 lat temu? Poniżej możecie cofnąć się w czasie i przypomnieć sobie pozytywne wspomnienia z 2012 roku. Te hity były kiedyś petardą i w większości do dzisiaj słyszymy je w rozgłośniach radiowych. O jakich numerach mowa?

Muzyka to bez żadnego ale nieodłączny element życia każdej osoby. Wsłuchując się w rytm piosenek możemy poprawić sobie humor, wyeliminować stres, zapomnieć o problemach, dobrze się bawić i po prostu wyluzować. Muzyka to także wspomnienia i miłe momenty z naszego życia. Kiedy przez przypadek natrafimy na hit sprzed lat stajemy się sentymentalni i delektujemy się tymi brzmieniami. Pamiętasz co królowało 10 lat temu? Rok 2012 obfitował we wspaniałe premiery muzyczne, o których do dziś pamięta większość osób! Weekend, Ewelina Lisowska, Rafał Brzozowski, Enej, Liber, Łukasz Zagrobelny i inni. Słuchając ich hitów wracają wspomnienia, a w dodatku chce się głośno tańczyć i śpiewać!

Szybkie Pytania z Rafałem Brzozowskim

Piosenki, które w 2022 roku kończą 10 lat

Kiedyś to było! Aż trudno w to uwierzyć, ale te hity kończą w 2022 roku 10 lat. Mowa o numerze Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie, Ewelinie Lisowskiej, która stworzyła hit Nieodporny Rozum, Rafale Brzozowskim, który skradł serca wszystkich pokazując numer Tak Blisko, a także o zespole Enej, który dzięki piosence Tak Smakuje Życie zyskał ogromną popularność.To jednak nie koniec. W galerii poniżej znajdziecie piosenki, któe królowały w 2012 roku i co ciekawe, nadal są bardzo popularne!