Doda, Julia Wieniawa, Magdalena Narożna

i

Autor: MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESS, MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRSS, TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Doda, Julia Wieniawa, Magdalena Narożna

Te gwiazdy pokazały się w bikini! Ich forma na lato robi wrażenie [GALERIA]

2022-05-13 11:09

Lato zbliża się wielkimi krokami, a każda kobieta marzy o formie życia. Co zrobić by zadbać o sylwetkę? Mamy dla Was kilka propozycji! Oprócz tego w galerii poniżej zaprezentujemy najpopularniejsze gwiazdy ze świata show-biznesu, które w ostatnim czasie zdecydowały się pokazać w samym bikini.

Lato zbliża się wielkimi krokami, a ta magiczna data na którą czeka tak wiele osób wypada dokładnie 21 czerwca. Właśnie wtedy w kalendarzu wybije nam pierwszy dzień lata. Dnie będą coraz dłuższe, noce cieplejsze, a dni jak na lato przystało - upalne. W związku z tym wiele osób już myśli o swoim wyglądzie na plaży, czyli potocznie mówiąc o formie na lato. Czy jesteśmy w stanie, w mniej niż dwa miesiące, zrobić cokolwiek z oponką, która uzbierała się na naszych biodrach przez zimę i kawałek wiosny? Jeśli tak, to jakimi metodami? Jakie podstawowe błędy popełniamy decydując się na walkę o formę a lato?

Jedną z popularnych metod na chudnięcie, które wybierają kobiety jest dieta 1000 kalorii. Warto jednak wiedzieć, że może mieć ona zły wpływ na nasze zdrowie. Jak więc skutecznie rozpocząć proces dbania o formę na lato? Gdzie szukać motywacji? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w ciekawym podcaście, który umieściliśmy poniżej.

Listen to "Forma na lato - jak zdrowo i skutecznie zmienić swoje ciało przed wakacjami?" on Spreaker.

Kalkulator BMI

kobieta
mężczyzna
dziecko
BMI dziecka
Normy BMI stosujemy dla dorosłych.
Do sprawdzenia prawidłowej wagi (a także wzrostu i obwodu głowy) dzieci do lat 18 używane są siatki centylowe, określające czy dziecko rośnie proporcjonalnie do wieku.

Gwiazdy w bikini - GALERIA

Polskie gwiazdy ze świata show-biznesu chętnie pokazują się w strojach kąpielowych. Niektóre pozują na plaży, ale są też takie które bez problemu stanęły w bikini na śniegu. Kto był na tyle odważny? Odpowiedź znajdziecie w galerii poniżej.