taniec z gwiazdami

i

Autor: AKPA

Najfajniejszy uczestnik Tańca z Gwiazdami 2022 to... Na parkiecie kradnie całe show!

2022-09-07 11:00

Taniec z Gwiazdami trwa w najlepsze, a widzowie po dwóch odcinkach zdążyli przyzwyczaić się już do gwiazd i tancerzy. Największą sympatię zyskał jeden z uczestników, który po prostu kradnie całe show na parkiecie. Mowa o Wiesławie Nowobilskim, którego widzowie po prostu uwielbiają i wróżą mu wielki finał!

Taniec z Gwiazdami 2022 trwa w najlepsze. Za nami dwa pierwsze odcinki, podczas których nie tylko uczestnikom towarzyszyły ogromne emocje, ale także widzom przed telewizorami. W premierowym odcinku, który miał emisję 29 września z parkietem pożegnał się aktor znany z Pierwszej miłości - Łukasz Płoszajski, a także jego partnerka Wiktoria Omyła. Werdykt ten wywołał burzę w sieci, a podobne reakcje pojawiły się również po drugim odcinku. W poniedziałek 5 września decyzją widzów z programu odszedł Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska. Detektyw w przeciwieństwie do pierwszego odcinka, pokazał więcej tanecznych kroków, a Iwona Pawlović oceniła go o jedną notę wyżej. Mimo iż Krzysztof Rutkowski spotkał się z hejtem, to zdaniem wielu osób nie powinien odpaść w drugim odcinku, tylko Karolina Pisarek, która tym razem na parkiecie pokazała bardzo mało.

ZOBACZ TAKŻE: Werdykt Tańca z Gwiazdami oburzył internautów! Krzysztof Rutkowski NIE POWINIEN odpaść z programu?

Jak Łyse Konie #2 - Bereda&Szmajkowski

Taniec z Gwiazdami 2022 - kto jest ulubieńcem widzów?

Choć dookoła niektórych par gromadzą się negatywne komentarze w sieci, to jest jeden uczestnik, który kradnie całe show na parkiecie. Ulubieńcem widzów jest zdecydowanie Wiesław Nowobilski, kierownik budowy z programu Nasz Nowy Dom. Fachowiec odkąd zagościł na parkiecie Tańca z Gwiazdami, pokazał że ma poczucie rytmu i daje po prostu czadu! W internecie można znaleźć same pozytywne komentarze na jego temat, które naprawdę miło się czyta!

- Pan Wiesław wymiata

- Brawo !?? Bardzo im życzę wygranej !

- Urodzony tancerz świetne wyczucie rytmu aż miło po popatrzeć

- Brawo życzę wygranej Wiesiu jesteś niesamowity

- Lekkość w tańcu pełen luz i radosna twarz

- Pan Wiesio ,jak zwykle, wspaniały. Ma w sobie tyle pozytywnej energii, którą w cudowny sposób zaraża innych. Brawo?❤️

To tylko namiastka komentarzy, które można znaleźć w sieci na temat Wiesława Nowobilskiego. Jak widać fachowiec z Nasz Nowy Dom, skradł serca widzów!

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 2022 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w jesiennej edycji programu?

Sonda
Taniec z Gwiazdami 2022. Której parze kibicujesz?