Taniec z Gwiazdami

i

Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami odcinek 4. Kto odpadł w poniedziałek 19 września? [WYNIKI]

2022-09-20 8:40

Za nami czwarty odcinek Tańca z Gwiazdami. Kto opuścił parkiet w poniedziałkowy wieczór 19 września? Kto otrzymał najmniej sms-ów od widzów? Werdykt jest już znany. Będziecie zaskoczeni!

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami w 4. odcinku? Takie pytanie zadanie sobie niejedna osoba, która z jakiegoś powodu nie mogła obejrzeć tanecznego show. Za nami kolejny, w sumie już czwarty poniedziałek, kiedy widzowie przed telewizorami mogli śledzić taneczne kroki uczestników najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Do tej pory z parkietem pożegnali się w pierwszym odcinku - aktor Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła, w drugim Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska, natomiast w trzecim widzowie pożegnali kolarkę Maję Włoszczowską i jej partnera Romana Osadchiy. W czwartym odcinku, który miał emisję 19 września widzowie mogli podziwiać jak gwiazdy mierzą się z kolejnymi tanecznymi stylami. Jednym poszło znakomicie, drugim niestety trochę gorzej. Kto odpadł z programu w czwartym odcinku? Wyniki są już znane!

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 2022 - POWTÓRKI. Kiedy i o której godzinie w TV?

Jak Łyse Konie #2 - Bereda&Szmajkowski

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł 19 września 2022?

Kolejna para opuściła 13. edycję Tańca z Gwiazdami. Decyzją widzów z programem w poniedziałek 19 września pożegnali się Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło. Widzowie nie kryją zaskoczenia, a swoje emocje wyrażają w komentarzach na Facebooku i Instagramie Tańca z Gwiazdami.

- Niesprawiedliwy werdykt

- Wielka szkoda...... będzie Ich brakować

- Brak słów. Przecież są słabsi...

- Masakra. Aga byliście boscy i nie powinniście odpaść

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami - pary, które miały ciężko w programie. Widzowie byli dla nich bezlitośni

Sonda
Taniec z Gwiazdami 2022. Której parze kibicujesz?