SZOKUJĄCY WERDYKT

Taniec z Gwiazdami odcinek 4. Kto odpadł 24 marca? Z programem pożegnały się dwie pary!

2024-03-26 9:59

Na kilka dni przed czwartym odcinkiem okazało się, że w niedzielę 24 marca z programu odpadają aż dwie pary. Decyzja producentów nie spodobała się widzom, jak i uczestnikom show, ale koniec końców, nikt nie miał nic do powiedzenia. Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami? Te dwie pary nie powalczą już o kryształową kulę.

Taniec z Gwiazdami odcinek czwarty - kto odpadł 24.03.2024? Kto pożegnał się z programem? Za nami kolejna, w sumie już czwarta niedziela, kiedy to widzowie Polsatu mogli śledzić taneczne poczynania uczestników najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. W premierowym odcinku żadna para nie odpadła z programu, natomiast w kolejnych dwóch odcinkach swoją przygodę z parkietem zakończyli Adam Kszczot oraz Małgorzata Królikowska-Ostrowska. W czwartym odcinku widzowie przeżyli szok. Z programem pożegnały się aż dwie pary! Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 24 marca? Werdykt zaskoczył widzów Polsatu, ale i gwiazdy. Nie tego się spodziewali?

ZOBACZ TAKŻE: Cleo przyjęła pracę konsultantki. Co dalej z karierą muzyczną?

Tak wygląda ukochana Aleksandra Mackieiwicza z Tańca z Gwiazdami!

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł w 4 odcinku? [24.03.2024]

Kto odpadł w 4. odcinku Tańca z Gwiazdami? Niestety dla tych dwóch par przygoda z programem właśnie się zakończyła. Najmniej głosów otrzymali w czwartym odcinku Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, a także Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz. Widzowie, jak i uczestnicy tanecznego show są zaskoczeni i mocno zasmuceni. Już przed premierą odcinka każdy mocno się stresował i nie był zadowolony z obrotu sprawy. Następny, w sumie już piąty odcinek Tańca z Gwiazdami, zostanie wyemitowany na żywo w niedzielę wielkanocną 31 marca.

Listen on Spreaker.