dzieci gwiazd

Tym zajmuje się Conan Kaźmierski. Nie zgadniecie co na co dzień robi syn królowej życia

2024-04-19 10:28

Conan to oczko w głowie Dagmary Kaźmierskiej, którego widzowie wielokrotnie mogli oglądać w telewizji. Swoje epizody miał w "Królowych życia" z których zasłynęła jego mama, ale także pomagał szukać jej męża. Czym na co dzień zajmuje się syn Kaźmierskiej? Będziecie mocno zaskoczeni.

Conan Kaźmierski jest jedynym synem Dagmary Kaźmierskiej, którą wszyscy znają bardzo dobrze z reality-show "Królowe życia". Mężczyzna również dał się poznać wszystkim w telewizji, ponieważ wielokrotnie miał swoje epizody obok mamy. Można go było oglądać właśnie w "Królowych życia", ale także w nowym programie Polsatu, gdzie Dagmara Kaźmierska szukała męża. W owocnych poszukiwaniach pomagał jej nie tylko Conan, ale także jej wieloletni przyjaciel Jacek. Nie da się ukryć, że Conan i Dagmara mają ze sobą bardzo silną i emocjonalną więź. Oboje są dla siebie bardzo ważni i wspierają się na każdym kroku. Teraz z odcinka na odcinek Conan Kaźmierski wspierał swoją rodzicielkę w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie na parkiecie z Marcinem Hakielem, walczyła o kryształową kulę.

ZOBACZ TAKŻE: Iwona Pavlović zabrała głos po odejściu z programu Dagmary Kaźmierskiej. Takich słów się nie spodziewaliśmy!

Tak wyglądała Dagmara Kaźmierska 30 lat temu! Czas płynie, a ona nadal wygląda zjawiskowo!

Conan Kaźmierski - życie prywatne

Zastanawialiście się, co w życiu prywatnym robi Conan Kaźmierski? 22-latek nie ma czasu na nudę i okazuje się, że jest naprawdę bardzo zaradny! W czerwcu 2022 roku otworzył we Wrocławiu lodziarnię, którą chętnie odwiedzali mieszkańcy miasta i turyści. Swoją popularność wykorzystał także, by wspomóc charytatywnie ciężko chorego chłopca. To jednak nie wszystko. Conan Kaźmierski na co dzień studiuje medycynę. Zaskoczeni? W jednym z wywiadów jego mama - Dagmara Kaźmierska zdradziła, że mimo iż miał wiele propozycji medialnych to je odrzucił i skupił się na nauce z czego jest niesamowicie dumna. Celebrytka dodała także, że ten świat mediów i telewizji to nie jego bajka i wystarcza mu to, że tylko czasem pokazuje się w programach u boku mamy.

ZOBACZ TAKŻE: Dagmara Kaźmierska kiedyś i dziś. Tak zmieniła się najpopularniejsza Królowa Życia