POWTÓRKI

Taniec z Gwiazdami 2024 - POWTÓRKI. Kiedy i o której godzinie w TV?

2024-03-22 14:16

Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami powrócił na antenę Polsatu. Od niedzieli 3 marca widzowie ponownie mogą śledzić losy uczestników na parkiecie. Kiedy oglądać powtórki w TV?

Cha-cha, samba, rumba, jive, tango, quickstep, salsa i nie tylko! Różne style taneczne będzie można zobaczyć w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Ruszyła 14. odsłona show, a co za tym idzie? Oczywiście dobra zabawa! Na parkiecie w każdym odcinku zobaczymy DWÓCH prowadzących - Paulinę Sykut-Jeżynę i Krzysztofa Ibisza, natomiast w jury zasiądzie Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Wygoda. Czternasta edycja Tańca z Gwiazdami, obfituje także we wspaniałe pary! Na parkiecie możemy oglądać Filipa Chajzera, Kamila Beleję, Beatę Kowalską, Aleksandra Mackiewicza, Małgorzatę ostrowską-Królikowską, Krzysztofa Szczepaniaka, Adama Kszczota, Macieja Musiała, Anitę Sokołowską, Dagmarę Kaźmierską, Julię Kuczyńśką i Roksanę Węgiel. Gdzie obejrzeć powtórki Tańca z Gwiazdami 2024?

ZOBACZ TAKŻE: Partner Roksany Węgiel wystąpił w teledysku sanah. To jego niejedyny sukces. Wygrają Taniec z Gwiazdami?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska trenuje do “Tańca z Gwiazdami”

Taniec z Gwiazdami 2024 - POWTÓRKA

Kiedy jest powtórka Tańca z Gwiazdami? Niestety nie mamy dobrych wieści. Powtórki nie pojawią się w telewizji. Będzie mogli obejrzeć odcinki jedynie w internecie, dokładnie w aplikacji Polsat Go Box i na stronie internetowej polsatboxgo.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Widzowie Tańca z Gwiazdami wściekli na jurorów. Padły OSTRE komentarze