Iwona Pavlović

i

Autor: AKPA

GŁOSOWANIE TZG

Jak głosować w Tańcu z Gwiazdami 2024? W taki sposób można pomóc gwiazdom przejść do kolejnego etapu

2024-04-14 20:30

Taniec z Gwiazdami powrócił na antenę Polsatu! W każdą niedzielę widzowie mają okazję oglądać pary i ich umiejętności na parkiecie. Kto wygra Kryształową Kulę? O tym kto dojdzie do wielkiego finału w dużej mierze zadecydują widzowie poprzez głosowanie. Sprawdź, jak oddać głos na swojego faworyta.

Głosowanie w Tańcu z Gwiazdami 2024 ciekawi wiele osób. Nowa, wiosenna edycja programu powróciła na antenę Polsatu. Od niedzieli 3 marca widzowie mogą oglądać zmagania gwiazd na parkiecie. W 14. edycji Tańca z Gwiazdami występują: Roksana Węgiel, Dagmara Kaźmierska, Beata Olga Kowalska, Adam Kszczot, Aleksander Mackiewicz, Maffashion, Maciej Musiał, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Baleja, Filip Chajzer, Anita Sokołowska i Krzysztof Szczepaniak. Gwiazdy ocenią jurorzy w odświeżonym składzie. Do Iwony Pavlović dołączyli Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda. Program prowadzą jak zawsze Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Kto wygra Kryształową Kulę? O tym zadecydują w głównej mierze widzowie Polsatu.

Oto pary nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Kto z kim zatańczy?

Taniec z Gwiazdami 2024 - GŁOSOWANIE SMS

Jak głosować na pary w Tańcu z Gwiazdami 2024? Nie ma nic prostszego! Od lat widzowie mogą głosować na swoich faworytów poprzez wysłanie wiadomości SMS, gdzie w treści umieszcza się numer przypisany do danej pary. Wszystkie dane do głosowania wraz z kosztem wiadomości SMS, pojawiają się na ekranie telewizora podczas występu uczestników, a także przypominają o tym prowadzący - Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.

ZOBACZ TAKŻE: Partner Roksany Węgiel wystąpił w teledysku sanah. To jego niejedyny sukces. Wygrają Taniec z Gwiazdami?

Taniec z Gwiazdami 2024 - głosowanie przez aplikację

Aplikacja Tańca z Gwiazdami jest dostępna do pobrania na telefon. Widzowie ją uwielbiają, ponieważ mogą bez problemu zobaczyć wiele ciekawostek na temat par. Tam również można głosować za darmo na swojego faworyta.