TANIEC Z GWIAZDAMI

Taniec z Gwiazdami 2024 - kto odpadł w 2. odcinku? Widzowie w mocnym szoku

2024-03-11 8:14

Wszystko co dobre, szybko się kończy. To z pewnością może powiedzieć para, która opuściła nową edycję Tańca z Gwiazdami już w 2. odcinku programu. Kto okazał się być najsłabszy na parkiecie? Przypomnijmy, że głosy widzów z pierwszego odcinka, sumowały się z głosami z odcinka drugiego. Werdykt mocno zaskoczył widzów Polsatu.

Taniec z Gwiazdami 2024 - kto odpadł? Kto pożegnał się z programem w drugim odcinku? Za nami druga niedziela, kiedy to widzowie Polsatu mogli śledzić taneczne kroki uczestników najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Na parkiecie jak zawsze dali z siebie wszystko: Roxie Węgiel, Dagmara Kaźmierska, Beata Olga Kowalska, Adam Kszczot, Aleksander Mackiewicz, Maffashion, Maciej Musiał, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Baleja, Filip Chajzer, Anita Sokołowska i Krzysztof Szczepaniak. Uczestników w tej edycji oceniają: Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Wygoda. Kto odpadł z programu? Wyniki są już znane! Przypominamy, że głosy jurorów i widzów z pierwszego odcinka, przeszły do drugiego i były brane pod uwagę ostatecznego werdyktu.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wyglądają poranki Andrzeja Piasecznego z jego partnerem. Artysta nie owija w bawełnę

Roxie Węgiel o Tańcu z Gwiazdami i ślubie z Kevinem

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł w 2 odcinku? [10.03.2024]

Kto odpadł w 2. odcinku Tańca z Gwiazdami? Niestety ta para dosyć szybko zakończyła swoją przygodę z programem Polsatu. Najmniej głosów otrzymali Adam Kszczot i Kasia Vu Manh dlatego to właśnie oni pożegnali się w niedzielę 10 marca z tanecznym show. Widzom, jak i uczestników Tańca z Gwiazdami będzie ich bardzo brakować. Spokojnie! Ponownie zobaczymy tę parę w finałowym odcinku!

ZOBACZ TAKŻE: Adam Kszczot odpadł z Tańca z Gwiazdami. Publiczność zawiedziona i wskazuje kto miał odpaść

Listen on Spreaker.