Taniec z Gwiazdami

i

Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami 2022 - kiedy FINAŁ? Kto ma największe szanse na wygraną?

2022-10-30 22:31

Od poniedziałku 29 sierpnia widzowie Polsatu mogą śledzić taneczne zmagania gwiazd na parkiecie Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami. Z odcinka na odcinek w grze pozostaje coraz mniej par, dlatego wiele osób zastanawia się, kiedy jest wielki finał Tańca z Gwiazdami? Kto ma największe szanse na zgarnięcie Kryształowej Kuli?

Taniec z Gwiazdami 2022 - ostatni odcinek zbliża się wielkimi krokami. Kiedy finał? Kto ma największe szanse na wygraną? Nowa edycja Tańca z Gwiazdami, dostarcza widzom wielu emocji i wrażeń. To wszystko przez muzykę na żywo, pięknych i zabawnych prowadzących, szczerych jurorów, a także uczestników, którzy na parkiecie przełamują swój strach i dają z siebie wszystko. Uczestnikami 13. edycji Tańca z Gwiazdami są: Krzysztof Rutkowski, Ilona Krawczyńska, Maja Włoszczowska, Łukasz Płoszajski, Jacek Jelonek, Wiesław Nowobilski, Agnieszka Litwin, Michał Mikołajczak, Natalia Janoszek, Jamala i Karolina Pisarek.

Ku zaskoczeniu wszystkich osób, jako pierwszy z programem pożegnał się Łukasz Płoszajski, następnie Krzysztof Rutkowski, Maja Włoszczowska, Agnieszka Litwin, Michał Mikołajczak, Jamala, a w siódmym widzowie pożegnali Karolinę Pisarek.

Jak Łyse Konie #2 - Bereda&Szmajkowski

Kiedy finał Tańca z Gwiazdami 2022? [DATA]

Kiedy jest wielki finał Tańca z Gwiazdami 2022? Kto ma największe szanse na wygraną? Przypomnijmy, że nagrodą główną w Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami jest kryształowa kula, a także nagroda pieniężna - 100 000 zł dla gwiazdy i 50 000 zł dla tancerza. W fnale zobaczymy Jacka Jelonka i Ilonę Krawczyńską. Kiedy finał Tańca z Gwiazdami? Data nie jest tajemnicą. Zwycięzce 13. edycji show poznamy w poniedziałek 31 października.