Tak wygląda dziś Mariolka ze Świata według Kiepskich. Ciężko ją poznać!

i

Autor: AKPA Tak wygląda dziś Mariolka ze Świata według Kiepskich. Ciężko ją poznać!

Tak wygląda dziś Mariolka ze Świata według Kiepskich. Ciężko ją poznać!

2022-10-13 15:11

Barbara Mularczyk zyskała ogromną popularność wśród polskich, jako Mariolka z serialu "Świat według Kiepskich". Aktorka skończyła w 2022 roku 38 lat i wygląda zupełnie inaczej niż wtedy, gdy mogliśmy oglądać ją na antenie Polsatu. Dziś ciężko ją rozpoznać - zobaczcie tę metamorfozę!

Świat według Kiepskich to jeden z najdłużej emitowanych polskich seriali na antenie Polsatu. Pierwszy odcinek pojawił się w telewizji 16 marca 1999 roku w reżyserii Okiła Khamidov. W 2008 roku pałeczkę przejął Patrick Yoka, natomiast w 2018 zastąpił go reżyser Adek Drabiński. Serial piętnował różne wady społeczeństwa - wulgaryzmy, lenistwo, egoizm, ale także alkoholizm, co było widać w każdym odcinku. Widzowie najbardziej zapamiętali napój "Mocny Full", który Ferdek Kiepski trzymał w ręku oglądając telewizję. Prosty humor i zabawny język bohaterów mocno przypadł do gustu widzom, dlatego nic dziwnego, że serial miał ogromną oglądalność. W główne role wcielali się między innymi Ferdek Kiepski - Andrzej Grabowski, Halina Kiepska - Marzena Kipiel-Sztuka, a także Mariola Kiepska - Barbara Mularczyk. O metamorfozie wymienionych artystów mówi się bardzo głośno, jednak czy wiesz jak wygląda dziś serialowa Mariolka? Córka Ferdka i Halinki zmieniła się nie do poznania!

Szybkie pytania - Borysewicz

Świata według Kiepskich - jak dziś wygląda Mariolka?

Barbara Mularczyk czyli serialowa Mariolka Kiepska, urodziła się 5 kwietnia 1984 roku we Wrocławiu. Jeśli chodzi o jej życie prywatne, to w 2011 roku wyszła za mąż, rok później urodziła córkę Aleksandrę, a pięć lat później pojawił się na świecie jej syn Jan. Aktorka pojawiła się ostatnio na premierze książki o kulisach Kiepskich, której dokładny tytuł brzmi - "Świat według Kiepskich. Zwariowana historia kultowego serialu Polsatu". Serialowa Mariolka pojawiła się obok innych bohaterów w biało-kremowej koszuli, czarnych spodniach, marynarce i okularach. Dodatkowo aktorka pofalowała włosy, a jako dodatek wybrała złoty łańcuszek. Poznalibyście ją teraz? Zerknijcie na zdjęcia poniżej.

Świata według Kiepskich - Mariolka

i

Autor: AKPA Świata według Kiepskich - Mariolka
Barbara Mularczyk

i

Autor: AKPA Barbara Mularczyk
Barbara Mularczyk

i

Autor: AKPA Barbara Mularczyk
Sonda
Lubisz "Świat według Kiepskich"?