DZIECI GWIAZD

Tak wygląda 15-letnia córka Nataszy Urbańskiej. Kalina odziedziczyła talent aktorski po mamie!

2024-07-22 10:27

Owocem małżeństwa Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza jest jedyna córka. Kalina to oczko w głowie rodziców, która niedawno skończyła 15 lat. Nastolatka nie tylko odziedziczyła urodę po pięknej mamie, ale także talent aktorski. Genów nie oszukasz!

Natasza Urbańska jest nie tylko spełnioną artystką w polskim show-biznesie, ale przede wszystkim kochającą żoną i matką. Dokładnie 16 sierpnia 2008 roku wyszła za mąż za reżysera i choreografa Janusza Józefowicza. Choć początkowo niewiele osób dawało im szansę, to jako małżeństwo przeżyli już ze sobą ładnych piętnaście lat. Natasza Urbańska poznała się z Józefowiczem w momencie, gdy jego kariera była u szczytu i miał wówczas żonę Danutę i dwójkę dzieci. Początkowo reżyser nie zwrócił na nią uwagi, jednak z czasem rozbudziło się w nich wielkie uczucie. Para często jest na świeczniku mediów, dlatego można zauważyć wiele plotek o ich rzekomym rozstaniu i kryzysie. Nic jednak na to nie wskazuje, zwłaszcza, że owocem ich pięknego związku jest córka Kalina Józefowicz.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda córka Anny Wyszkoni. Pola ma już 12 lat i uderzająco przypomina swoją mamę

14-latka doprowadziła do łez Nataszę Urbańską i Cleo!

Córka Nataszy Urbańskiej. Tak wygląda Kalina Józefowicz

Owocem miłości Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza, jest córka Kalina, która przyszła na świat 13 grudnia 2008 roku. Nastolatka ma obecnie 15 lat i co ciekawe, nie tylko odziedziczyła urodę po pięknej mamie. Jak na artystycznie uzdolnioną rodzinę przystało, w genach Kaliny znalazła się smykałka do aktorstwa po rodzicach, dzięki czemu otrzymała swoją szansę rozwoju w spektaklu "Metro" na deskach warszawskiego Teatru Buffo. Co ciekawe, w tej samej produkcji pierwsze kroki stawiała również sama Natasza Urbańska i jak widać, właśnie wtedy otworzyła się jej furtka do głośnej kariery w Polsce. Aktorka nie ukrywa, że jest wyjątkowo dumna ze swojej pociechy, a w jednym z wywiadów przyznała, że Kalina naprawdę dużo ćwiczy.

Zdjęcia córki Nataszy Urbańskiej, znajdziecie w naszej galerii. Kalina wyrosła na piękną nastolatkę!