GWIAZDY

Pamiętacie Justynę Steczkowską w wersji blond? Ten widok zaskoczył publiczność

2024-02-27 8:44

Justyna Steczkowska to nie tylko znakomita wokalistka, ale także ikona stylu, która zaskakuje nie tylko swoimi muzycznymi dokonaniami, ale również stylizacjami i niezwykłymi fryzurami, które stały się integralną częścią jej charakterystycznego wizerunku. Pamiętacie ją w wersji blond? Ten widok zszokował publiczność!

Justyna Steczkowska to nie tylko utalentowana artystka o zniewalającym głosie, ale również ikona stylu, która na każdym kroku zaskakuje swoją wszechstronnością w kreowaniu wyjątkowych looków. Nie bez powodu stała się inspiracją dla wielu osób, zarówno w kwestii muzycznej, jak i modowej. Nie można zapomnieć także o jej ułożonych włosach i fryzurach, które zawsze wyglądają nienagannie czy to na scenie, czerwonym dywanie, czy w sklepie gdy kupuje pieczywo. Delikatne, ale bardzo charakterystyczne dla niej loki i eleganckie upięcia, to coś co zdecydowanie wyróżnia jej styl. Jednak czy pamiętacie czasy, kiedy Justyna Steczkowska wyszła na scenę w platynowym blondzie?! Znana z kruczo-czarnych włosów artystka, wówczas mocno zszokowała publiczność!

ZOBACZ TAKŻE: Tak mieszka Justyna Steczkowska. Luksus w podwarszawskiej willi to mało powiedziane!

Justyna Steczkowska o Eurowizji 2024. Odpowiedziała na słowa Dody!

Justyna Steczkowska w blond włosach

Justyna Steczkowska zaczynała swoją karierę od występu w Szansie na Sukces. Następnie wystąpiła w koncercie Debiutów podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, w którym również zwyciężyła i od tamtego czasu regularnie pojawia się na imprezie w województwie opolskim. W 2020 roku podczas KFPP artystka obchodziła swoje 25-lecie.Steczkowska zrobiła na scenie prawdziwe show, śpiewając swoje największe hity i... szokując wszystkich swoją fryzurą. Choć na próbach widziano ją w jej naturalnym odcieniu, to na scenę wyszła w krótkich blond włosach, aż ciężko było ją rozpoznać. Na szczęście okazało się, że była to tylko peruka, a fani po festiwalu nadal mogli podziwiać ją w jej naturalnym, czarnym odcieniu.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z Opola, gdzie Justyna Steczkowska postawiła na blond perukę. W którym wydaniu wygląda lepiej? Naturalnie, czy w blondzie? Oceńcie sami oglądając zdjęcia z koncertu.