KIEDYŚ I DZIŚ

Tak w młodości wyglądał Piotr Cugowski. Inspirował się Michałem Wiśniewskim?

2024-04-26 15:04

Piotr Cugowski zdobył serca słuchaczy swoim niepowtarzalnym głosem, charakterystycznym stylem i niezwykłym talentem. Jego wieloletnia kariera muzyczna sprawiła, że stał się jednym z najważniejszych artystów na polskiej scenie muzycznej. Pamiętacie go z początków kariery? Mamy jego zdjęcia z młodości. Czyżby inspirował się Michałem Wiśniewskim?

Piotr Cugowski to wszechstronny artysta, który publiczności dał się poznać wiele lat temu. Profesjonalną karierę muzyczną rozpoczął w 1997 roku, kiedy to razem z bratem Wojciechem założył własny zespół muzyczny Bracia. Od tamtej pory artysta gromadzi dookoła siebie rzeszy wiernych fanek i na każdym kroku zdobywa jakieś osiągnięcia. Liczne koncerty, nagrody, a także rola jurora w rozrywkowym programie The Voice of Poland oraz The Voice Senior. Na swoim koncie ma także nagranie utworów na potrzeby ścieżek dźwiękowych kilku filmów, jak na przykład "Kochaj i tańcz" oraz "Kurczak mały". Nie samą muzyką żyje syn Krzysztofa Cugowskiego. Piotr angażuje się w wiele charytatywnych akcji i od lat wspomaga także Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

ZOBACZ TAKŻE: Tyle Maryla Rodowicz zapłaciła za zęby! Kwota zwala z nóg

Tomasz Szczepanik kiedyś i dziś. Tak kilka lat temu wyglądał lider zespołu Pectus

Piotr Cugowski - kiedyś i dziś

Dziś Piotr Cugowski kojarzy się wszystkim z elegancją, pazurem i dłuższymi włosami. Jednak kiedyś, miał całkiem inny wizerunek. Krótkie włosy, charakterystyczny zarost, a w pewnym momencie nawet czerwone pasemka. Czyżby inspirował się wtedy Michałem Wiśniewskim? Jego zdjęcia z przed lat, znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: To ona grała panią Wolańską w Koglu-Moglu. Tak dziś wygląda Ewa Kasprzyk. Ma 67 lat