Tak Viki Gabor zaprezentowała się na Eurowizji Junior 2022. Fani “byłaś tam najpiękniejsza”

i

Autor: AKPA, Instagram/vikigaborofficial Tak Viki Gabor zaprezentowała się na Eurowizji Junior 2022. Fani “byłaś tam najpiękniejsza”

Tak Viki Gabor zaprezentowała się na Eurowizji Junior 2022. Fani "byłaś tam najpiękniejsza"

2022-12-12 14:46

Za nami 20. Finał Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Na scenie oprócz delegacji różnych krajów, mogliśmy zobaczyć także Viki Gabor, która wygrała konkurs w 2019 roku. Artystka pojawiła się w limonkowym garniturze, a wszystkim opadły szczęki. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Viki Gabor w 2019 roku wygrała Eurowizję Junior organizowaną w Polsce. Od tamtego czasu jej życie zmieniło się diametralnie i dziś jest nie tylko jedną z popularniejszych piosenkarek młodego pokolenia w Polsce, ale i na świecie. Nic dziwnego, w końcu jej anglojęzyczne piosenki potrafią skraść serce niejednego słuchacza! W niedzielę 11 grudnia odbył się 20. Finał Eurowizji Junior. Za sprawą ubiegłorocznej zwyciężczyni Maleny i jej piosenki Qami Qami, Konkurs organizowany był w Armenii, a dokładnie w Erywaniu. Zwycięzca mógł być tylko jeden i nagroda główna wpadła w ręce Francji. Widzowie, którzy śledzili wydarzenie mogli ujrzeć na nim Viki Gabor, która błyszczała w limonkowym garniturze z elementami srebra. Wokalistka przypomniała wszystkim swój hit Superhero, a dodatkowo na wizji przyznała 12 punktów dla Gruzji od Polski.

Viki Gabor - wywiad Radio SuperNova

Viki Gabor na Eurowizji Junior 2022

Viki Gabor oczarowała wszystkich swoją eurowizyjną stylizacją. 15-latka postawiła na limonkowy garnitur z elementami srebra, a dokładniej ze srebrnym gorsetem, który przypominał trochę jej eurowizyjny outfit z 2019 roku. Dodatkowo artystka miała rozpuszczone, pofalowane włosy, a także dosyć wyraźny makijaż. Fani młodej gwiazdy zachwycili się stylizacją, w której błyszczała na Eurowizji Junior 2022 w Erywaniu niczym diament!

- Wyglądałaś pięknie girlll?

- Najlepsza zwyciężczyni Eurowizji w historii ?

- Twój outfit cudnyy jest

- Bardzo ładnie wyglądałaś i wystąpiłaś ??❤️

Poniżej możecie zobaczyć, jak Viki Gabor prezentowała się w Erywaniu. Artystka wyglądała przepięknie!

ZOBACZ TAKŻE: Tak wyglądał występ Polski na Eurowizji Junior 2022! Laura Bączkiewicz dała z siebie wszystko!

Sonda
Kibicujesz karierze Viki Gabor?