Szybkie Pytania - Magda Femme

i

Autor: Radio SuperNova Szybkie Pytania - Magda Femme

Szybkie Pytania - Magda Femme zdradziła od czego jest uzależniona! [WIDEO]

2022-06-20 13:20

Magda Femme to znana i uwielbiana polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, a także była wokalistka zespołu Ich Troje. Zastanawialiście się kiedykolwiek jakie skrywa tajemnice? My już to wiemy, ponieważ odkryła karty w specjalnym odcinku Szybkich Pytań. Magda Femme zdradziła od czego jest uzależniona i nie tylko. Obok tego wideo nie można przejść obojętnie!

Szybkie Pytania to nie tylko rozrywka, ale także wiele ciekawostek! To właśnie tutaj największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej zdradzają swoje tajemnice, a przy pomocy czerwonego guzika losują numerki, pod którymi kryją się niebanalne pytania od Pawła Wiszniewskiego. Była już Bryska, MiłyPan, Viki Gabor, Gromee, Sobota, a także wielu innych artystów, którzy specjalnie dla Was odkryli swoje karty. Kolejną gwiazdą, która pojawiła się na ekranie jest Magda Femme. To nie tylko polska piosenkarka, ale także kompozytorka i autorka tekstów. Magda Femme była także wokalistką zespołu Ich Troje w latach 1995–2001, a niedawno miała miejsce premiera jej najnowszej piosenki Przymierzam Cię, w której gościnnie można usłyszeć rapera Sobotę.

Magda Femme to gość kolejnego odcinka Szybkich Pytań. Artystka przed naszymi kamerami odpowiedziała na niebanalne pytania, dzięki czemu zdradziła wiele tajemnic! Zastanawiacie się od czego jest uzależniona? O którym występie ze swojej kariery chciałaby zapomnieć? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w wideo poniżej!

Szybkie pytania - Magda Femme