Justyna Steczkowska

i

Autor: AKPA Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska gwiazdorzyła na próbie w Opolu?! Fani są bardzo na NIE

2022-06-20 9:43

Justyna Steczkowska była gwiazdą opolskiego amfiteatru podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Nie dość, że uczciła 25-lecie kariery muzycznej, to jeszcze zaprezentowała na scenie recital Dziewczyna szamana - 50. urodziny Justyny Steczkowskiej. Choć na scenie wszystko było pięknie, to okazuje się, że podczas prób artystce kilka razy puściły nerwy. Nagranie wyciekło do sieci!

Justyna Steczkowska to jedna z popularniejszych piosenkarek w naszym kraju, która po raz kolejny pokazała, że potrafi zrobić prawdziwe show! Tym razem widzowie mogli podziwiać ją podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Artystka bez żadnego ale była gwiazdą wydarzenia, a wszystko przez 25-lecie jej muzycznej kariery, a także recital Dziewczyna szamana - 50. urodziny Justyny Steczkowskiej. Na scenie działo się prawdziwe show! Nie dość, że wokalistka lśniła w swoich przepięknych kreacjach, to jeszcze genialnie wykonała swoje piosenki. Oczywiście przed występami na żywo, Justyna Steczkowska trenowała na specjalnych próbach w opolskim amfiteatrze. Żar lał się z nieba i nie było łatwo, więc w pewnym momencie artystce po prostu puściły nerwy.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Justyny Steczkowskiej wyrósł na przystojniaka i też śpiewa! Kim jest Leon Myszkowski?

Sonda
Podobał ci się występ Justyny Steczkowskiej podczas Opola 2022?

Justyna Steczkowska na próbach w Opolu 2022

Justyna Steczkowska jest perfekcjonistką i zależy jej na fanach, dlatego nic dziwnego, że podczas prób w Opolu 2022 puściły jej nerwy. Artystka chciała przygotować się do występów jak najlepiej, lecz wysoka temperatura powietrza jej w tym nie pomagała. Pojawiły się nerwy, które zarejestrował pewien użytkownik TikToka, sugerując że "Steczkowska gwiazdorzy na próbie w Opolu". Internauci szybko stanęli w obronie gwiazdy i skomentowali filmik nagrany z ukrycia:

Justyna Steczkowska - wiek, dzieci, mąż, wzrost, bez makijażu, Instagram

- Nie widzę gwiazdorzenia. Widzę profesjonalizm i szacunek dla widza

- To się nazywa profesjonalizm, a nie gwiazdorzenie :)

- gwiazdorzy ??? raczej jest profesjonalistką bo dopina wszystkie szczegóły.

- czy ja wiem, czy gwiazdorzy ja bym raczej powiedział, że dba o dbałość swojego występu. Nie krzyczy ale słusznie broni swojej racji

Pod zamieszczonym nagraniem próżno szukać negatywnych komentarzy w stronę Justyny Steczkowskiej. Wiele osób uważa, że artystka jest perfekcjonistką i swoją pracę wykonuje na sto procent z ogromnym zaangażowaniem. Jak widać próby się opłaciły, ponieważ na Festiwalu w Opolu, wszystko wyszło genialnie!

ZOBACZ TAKŻE: Opole Festiwal 2022 - PREMIERY. Kto wygrał Premiery 18.06.2022? WYNIKI

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent