Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

i

Autor: Radio SuperNova Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Ile najwięcej zarobił Michał Wiśniewski? Kwota robi wrażenie! [Szybkie Pytania]

2022-07-04 14:32

Szybkie Pytania to rozrywkowy format Radia SuperNova, w którym występują największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Przy pomocy czerwonego guzika losują numerki, pod którymi kryją się niebanalne pytania od prowadzącego - Pawła Wiszniewskiego. Tym razem przed kamerami pojawił się lider zespołu Ich Troje - Michał Wiśniewski. Jakie pytania wylosował? Sprawdźcie!

Michał Wiśniewski to zdecydowanie najpopularniejszy artysta w polskiej branży muzycznej. To on na tle innych gwiazd wyróżnia się nie tylko czerwonymi włosami i śnieżnobiałym uśmiechem, ale także poczuciem humoru i muzycznymi hitami. Nie można również zapomnieć o tym, że jest liderem grupy Ich Troje, która niebawem będzie obchodzić 27-lat na scenie. To wszystko wydarzy się 10 lipca 2022 na scenie w Operze Leśnej, ale to jeszcze nie koniec! Oprócz jubileuszu, odbędzie się także premiera ostatniej płyty zespołu Ich Troje, która wcale nie oznacza końca. Oczywiście nie mogło być inaczej. Michał Wiśniewski zawitał do naszego studia i wziął udział w Szybkich Pytaniach, które prowadzi Paweł Wiszniewski.

ZOBACZ TAKŻE: Ich Troje - premiera płyty i wspaniały jubileusz w Sopocie! Co będzie się działo 10.07.2022?

Sonda
Lubisz muzykę Ich Troje?

Michał Wiśniewski - Szybkie Pytania

Michał Wiśniewski to gość kolejnego odcinka Szybkich Pytań. Artysta przed naszymi kamerami odpowiedział na wiele pytań, dzięki czemu poznaliśmy go jeszcze bardziej! Zastanawiacie się kto zainspirował go muzycznie? Czego nie zrobiłby za żadne pieniądze? W jakiej sytuacji robi się czerwony i jakie kobiety woli - blondynki czy brunetki? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie w wideo poniżej. Paweł Wiszniewski nieźle go przepytał!

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski