Sylwia Bomba z Gogglebox wyprawiła córce huczne urodziny. Impreza 4-latki jak z bajki

i

Autor: AKPA, screen z Instagram/sylwiabomba Sylwia Bomba z Gogglebox wyprawiła córce huczne urodziny. Impreza 4-latki jak z bajki

Sylwia Bomba z Gogglebox wyprawiła córce huczne urodziny. Impreza 4-latki jak z bajki

2022-12-13 15:23

Gwiazda programu Gogglebox. Przed telewizorem zorganizowała swojej 4-letniej córeczce huczne urodziny. Nie zabrakło bajkowego motywu, balonów i oczywiście piętrowego tortu z Elzą. Fani gratulują jej wychowania pociechy, a zachwytom dekoracji nie ma końca!

Sylwia Bomba to gwiazda rozrywkowego programu Gogglebox. Przed telewizorem. Prywatnie fotograf i mama uroczej Antoniny, która przyszła na świat cztery lata temu. Niestety w wyniku rodzinnych problemów, Sylwia Bomba rozstała się z ojcem swojej córeczki Jackiem Ochmanem, z którym była w wieloletnim związku. Niestety pod koniec lipca 2022 roku media zalała informacja o śmierci mężczyzny, o czym początkowo celebrytka nie informowała swojej pociechy.

Antosia to nie tylko oczko w głowie swojej mamy i dziadków, ale także prawdziwa gwiazda internetu! Sylwia Bomba pokazuje ją w social mediach od małego, dlatego nic dziwnego że Tosia skradła serce niejednej osoby. Teraz okazuje się, że dmuchała cztery swieczki na torcie, a jej impreza urodzinowa wyglądała jak z bajki!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Sylwia Bomba - urodziny Antosi

Biel, róż, baby blue i srebro - takie kolory dominowały na przyjęciu urodzinowym 4-letniej Tosi. Sylwia Bomba postarała się na całego i zorganizowała swojej córce urodziny jak z bajki. Motywem przewodnim była bajka Kraina Lodu. Nie zabrakło ścianki z balonami, ikoną Elzy i olbrzymią ledową czwórką. Był też słodki stół, a także piętrowy tort! Solenizantka błyszczała w lekko fioletowej sukience, przypominając swoją idolkę z bajki - Elzę. Uroczy obrazek z urodzin 4-letniej Tosi spodobał się wszystkim, a w komentarzach wylało się wiele ciepłych słów.

- Bajkowe urodziny?

- Sto lat dla Antosi???i mamy. Pięknie pani zorganizowała ten dzień??

- Pani Sylwio Pani tez należą się życzenia za wspaniałe wychowanie Tosi, bo Tosia i schabowego zrobi, sałatkę przygotuje, nakarmi lamy, powspina się na skałki, pomaluj pokój

- To była świetna imprezka ❤️ A mama przebiła sama siebie, dzieci czuły się cudownie i jeszcze dzisiaj opowiadają o urodzinach ? 

Poniżej możecie zobaczyć krótką relację z urodzin uroczej Tosi. Impreza 4-latki wyglądała jak ze słodkiej bajki!

Sonda
Świętujesz urodziny czy imieniny?