tso

i

Autor: materiały prasowe

NOWOŚCI MUZYCZNE

Świąteczna premiera od TSO! Piosenka "Do Domu na Święta" porusza serca!

2023-12-08 19:20

Głównym założeniem zespołu TSO jest niesienie pozytywnej energii i mierzenie się z ważnymi tematami. Teraz zespół prezentuje muzyczną nowość, która jest idealna na nadchodzące święta!

Taka Sobie Orchestra przyszykowała najnowszy, świąteczny singiel! Piosenka "Do Domu na Święta" pełna jest ciepła i magii świąt w atmosferze wspólnie spędzonego czasu z bliskimi. Melodia oraz tekst wpadnie do serca słuchacza jak śnieg sypiący za oknem. Pełny nostalgii i radości singiel wprowadza w prawdziwie świąteczny klimat, a teledysk otula każdego swoją grudniową opowieścią.

Premiera wyczekiwanej, debiutanckiej płyty Takiej Sobie Orchestry. "Drogowskazy" to album składający się z 10 wyjątkowych utworów zespołu. Od przebojowego "Funky Song", aż po świąteczne "Pada śnieg"! Każda z piosenek niesie ze sobą niezwykły przekaz dotyczący rodziny, wsparcia, tolerancji i wielu innych ważnych wartości. Swoją muzyką TSO dociera nie tylko do dorosłych, ale także do dzieci i nastolatków. Połączyli siły i wspólnym głosem niosą dobre brzmienia i lekcje, jakie można wyciągnąć z tekstów. Głównym założeniem zespołu jest niesienie pozytywnej energii i mierzenie się z ważnymi tematami, które pomogą młodym artystom, ale także fanom TSO, poradzić sobie z otaczającymi ich problemami.