SuperNova Smaży na Plaży - szósty tydzień konkursu

i

Autor: Radio SuperNova SuperNova Smaży na Plaży - szósty tydzień konkursu

SuperNova Smaży na Plaży - szósty tydzień konkursu za nami! Kto wygrał? [GALERIA]

2022-08-10 11:10

Wakacje powoli dobiegają końca, a wraz z nimi nasz wakacyjny konkurs SuperNova Smaży na Plaży. Za nami szósty tydzień zabawy, podczas której poznaliśmy kolejnych zwycięzców. Do kogo powędrowały nagrody? Zwycięzcy kolejnego etapu są już znani, a jeśli Wy również chcielibyście zgarnąć nasze upominki, sprawdźcie szczegóły poniżej.

SuperNova Smaży na Plaży to wakacyjny konkurs Radia SuperNova, który powoli dobiega końca. Kończą się wakacje, a wraz z nim nasza letnia zabawa z niespodziankami. Jeśli chcesz wygrać torbę termiczną, bidon, daszek, okulary przeciwsłoneczne, parawan, mgiełkę do ciała i kosmetyki Ziaja z serii Sopot SUN, nie czekaj ani chwili dłużej. Do piątku 19 sierpnia wyślij swoje zgłoszenie na stronie smazynaplazy.radiosupernova.pl i pokaż nam jak odpoczywasz w tegoroczne wakacje!

Za nami szósty tydzień konkursu, podczas którego poznaliśmy kolejnych zwycięzców. Jakimi zdjęciami nas oczarowali? Jak odpoczywali podczas wymarzonego urlopu? Niektórzy solidnie odpoczywali, a inni swój relaks zamienili na domowe obowiązki. Obejrzyjcie poniżej naszą galerię i zobaczcie, jak słuchacze Radia SuperNova smażą się na plaży... i nie tylko!

WSHV - Doda bez cenzury