Sanah

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS, screeny z YT: Zespół Przyjaciele, 123damianek123

Piosenka sanah i Kwiatu Jabłoni to HIT tegorocznej pielgrzymki! 'Cudownie się tego słucha'

2022-08-10 10:35

W tradycji pielgrzymek na Jasną Górę zapisało się już to, że na każdej z nich pojawia się nowy hit. Wierni często na warsztat biorę piosenki sanah i przerabiają je w taki sposób, że idealnie komponują się z charakterem wydarzenia. W tym roku rządzi numer sanah i Kwiatu Jabłoni - Szary Świat, obok którego ciężko przejść obojętnie!

Piosenka sanah i Kwiatu Jabłoni hitem pielgrzymki 2022. Sierpień to miesiąc pielgrzymek. Wierni z całego kraju dumnie maszerują do Częstochowy, by 15 sierpnia świętować jedną z najważniejszych dat w kalendarzu - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymi są już na ostatniej prostej, a w internecie szaleją ich krótkie filmiki. W nagraniach nie byłoby nic specjalnego, gdyby nie część muzyczna, która dostarcza niesamowitych emocji nie tylko osobom idącym do Częstochowy, ale także internautom. We wcześniejszych latach na pielgrzymkach rządziły piosenki takie jak Despacito, Mama Ostrzegała, czy też Ale Jazz. Tym razem pielgrzymi postawili na jeden z nowszych hitów sanah, który powstał we współpracy z Kwiatem Jabłoni.

15 sierpnia 2022 - czy jest wolne od pracy? Co to za święto?

Wakacyjny SuperHIT

sanah i Kwiat Jabłoni - Szary Świat [WERSJA PIELGRZYMKOWA]

Pielgrzymkowe przeróbki z roku na rok robią ogromną furorę i tak jest również teraz! Na warsztat poszedł niekwestionowany hit sanah i Kwiatu Jabłoni - Szary Świat. Jako pierwsi zdecydowali się zaśpiewać go pielgrzymi z grupy Galindia Pisz, a następnie nagraniem z internautami podzielił się Zespół Przyjaciele. Odbiorcy pielgrzymkowej przeróbki są zachwyceni i nie mogą wyjść z podziwu, jaki klimat panuje na tegorocznych pielgrzymkach.

Dominika Gwit jest w ciąży! Aktorka ogłosiła radosną nowinę 'Pan Bóg wysłuchał naszych próśb'

- Cudownie się tego słucha. Niech Bóg wam błogosławi!!!

- Piękne to kochani nagrajcie to i w eter puścić

- Pięknie ?? Czekałam jak co roku na kolejny hit i tym razem nie zawiedliście

- Przecudowne?

Poniżej możecie zobaczyć dwie wersje pielgrzymkowej przeróbki. Sanah i Kwiat Jabłoni mogą być dumni!

Sonda
Podoba Ci się piosenka Sanah "Szary Świat"?
Listen to "Sanah - SuperStar! Zaprasza Paweł Wiszniewski" on Spreaker.