SuperNova Smaży na Plaży - drugi tydzień konkursu za nami! Oto zwycięzcy

i

Autor: Radio SuperNova SuperNova Smaży na Plaży - drugi tydzień konkursu za nami! Oto zwycięzcy

SuperNova Smaży na Plaży - drugi tydzień konkursu za nami! Oto zwycięzcy [GALERIA]

2022-07-11 13:28

SuperNova Smaży na Plaży to wakacyjny konkurs Radia SuperNova, w którym do wygrania są fantastyczne nagrody! Za nami drugi tydzień zabawy, podczas której poznaliśmy kolejnych zwycięzców. Do kogo powędrowały wakacyjne boxy? W naszej galerii znajdziecie zdjęcia i opisy osób, które zachwyciły nas swoimi wakacyjnymi zgłoszeniami.

SuperNova Smaży na Plaży to konkurs Radia SuperNova, który trwa do 19 sierpnia 2022 roku. To wakacyjna zabawa, dzięki której możesz pokazać jak odpoczywasz i w którym miejscu nas słuchasz. Dzięki temu masz szansę wygrać zestaw, który idealnie sprawdzi się na tegoroczne wakacje, ale nawet jeśli o niego zadbasz - posłuży Ci znacznie dłużej! Co zrobić by wygrać wakacyjny zestaw (torba termiczna, bidon, daszek, parawan i kosmetyki Ziaja z serii Sopot SUN) od Radia SuperNova? To banalnie proste! Zgłoś swój udział w konkursie na stronie smazynaplazy.radiosupernova.pl.

Za nami drugi tydzień konkursu, podczas którego poznaliśmy zwycięzców. Jakimi zdjęciami nas oczarowali? W galerii poniżej zobaczysz, jak słuchacze Radia SuperNova smażą się na plaży!

ZOBACZ TAKŻE: SuperNova Smaży na Plaży - pierwszy tydzień konkursu za nami! Oto zwycięzcy [GALERIA]