Supernova konkurs

i

Autor: Radio SuperNova

Super 100 - wybieramy sto najlepszych polskich piosenek! ZASADY KONKURSU

2022-11-09 8:24

Radio SuperNova serwuje swoim słuchaczom same najlepsze konkursy. Tym razem startujemy z zabawą "Super 100 - wybieramy sto najlepszych polskich piosenek!", w której można zgarnąć fantastyczne nagrody. O co chodzi w konkursie? Jak się zgłosić i co zrobić, by wygrać? Sprawdźcie szczegóły.

Super 100 - o co chodzi w konkursie? Radio SuperNova to stacja, która gra wyłącznie polskie hity. Codziennie serwujemy Wam tylko dobre kawałki, a jadąc autem, siedząc w pracy, czy też w domu możecie usłyszeć między innymi numery sanah, Dody, Filipa Lato, Elektrycznych Gitar, Eweliny Lisowskiej, Feela i nie tylko. Oprócz tego serwujemy Wam także kawałki disco, które niesamowicie poprawiają humor i sprawiają, że noga sama rwie się do tańca. Na naszej antenie nie brakuje świetnych kawałków od przystojnego Mastersa, zjawiskowych Topek, a także Skolima który sprawił, że jego numery ciężko wybić z głowy. Na naszej antenie rusza kolejny świetny konkurs! Tym razem jest to Super 100 - wybieramy sto najlepszych polskich piosenek!

11 listopada w Dzień Niepodległości na antenie Radia SuperNova prezentujemy Polską SuperSetkę - 100 najlepszych polskich piosenek, wybranych przez naszych słuchaczy. W trakcie programu pojawiają się rozmowy ze słuchaczami i ciekawostki związane z prezentowanymi utworami. Aby zgłosić się do zabawy wejdź na stronę www.supersetka.radiosupernova.pl i wypełnij specjalny formularz. Zwycięzca każdej edycji konkursu otrzyma nagrodę, jaką jest Zestaw Patriotyczny o wartości 200 zł brutto. Powodzenia!

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2