Sławomir - klip Andrzej

i

Autor: screen z YouTube/SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo Sławomir - klip Andrzej

Sławomir z muzyczną nowością 'Andrzej'. W klipie wystąpił Filip Lato i nie tylko!

2022-07-04 11:05

Sławomir uwielbia zaskakiwać swoich fanów, a teraz zrobił to ponownie! Gwiazdor rock-polo zaprezentował słuchaczom swój najnowszy singiel 'Andrzej', któremu towarzyszy niebanalny klip, utrzymany w humorystycznym klimacie. To jednak nie koniec niespodzianek! Sławomir do zabawy nad nowością zaprosił Filipa Lato, Rafała Szałajko i nie tylko. Sprawdźcie szczegóły!

Sławomir to prawdziwa gwiazda rock-polo! Artysta zdobył ogromną popularność, prezentując słuchaczom piosenkę Miłość w Zakopanem, która od 2017 roku podbija playlisty wielu osób i rządzi na koncertach, weselach, a także innych imprezach. Nie można również zapomnieć o kolejnych, muzycznych perełkach w dorobku Sławomira takich jak: Ty mała znów zarosłaś, Weselny Pyton, Totalny Love, czy też piosence Będę z nią. To kawałki, które uwielbiane są przez publiczność, a teraz do tej kolekcji doszła nowość! Mowa o numerze zatytułowanym Andrzej, który od soboty 2 lipca podbija internet. Sławomir po raz kolejny zadbał o to, aby refren jego nowości, nie wypadł szybko z głowy - ale to jeszcze nie koniec!

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir i jego Miłość w Zakopanem po francusku. Obok tej wersji nie da się przejść obojętnie!

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)

Sławomir, Filip Lato i nie tylko - to obsada nowego klipu

Andrzej to nie tylko imię mojego Taty, to także styl życia - napisał Sławomir pod swoją muzyczną nowością zatytułowaną Andrzej. Co ciekawe, piosence towarzyszy również niebanalny klip, utrzymany w humorystycznym klimacie. To wszystko dzięki obsadzie, w której możemy zobaczyć nie tylko Sławomira i jego żonę Kajrę, ale także gwiazdy polskiej sceny muzycznej, filmowej, a nawet tanecznej! Gwiazdor rock-polo do współpracy zaprosił uwielbianego przez wszystkich piosenkarza Filipa Lato, aktora Rafała Szałajko, który ma na swoim koncie rolę w Domisiach i Pierwszej miłości, a także tancerkę znaną z Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami, a także przyszłą mamę - Lenkę Klimentovą. Obok tej nowości nie da się przejść obojętnie! Zobaczcie jak Sławomir, Filip Lato i Rafał Szałajko narozrabiali na murawie. Uśmiech na twarzy gwarantowany!

ZOBACZ TAKŻE: Premiery w Opolu zaskoczeniem! Internauci pod wrażeniem Filipa Lato - 'najlepszy ze wszystkich'

Sonda
Lubisz słuchać disco polo?