Skolim

i

Autor: materiały prasowe

Skolim nadchodzi z nowością Kiss Me Baby. Szykuje się większy hit niż Wyglądasz idealnie?

2022-09-09 11:52

To dopiero ciekawostka! Skolim, twórca hitu "Wyglądasz idealnie" przygotował dla swoich fanów kolejną nowość. Tym razem jest to kawałek zatytułowany "Kiss Me Baby". Sprawdźcie szczegóły - nadchodzi gorąca premiera!

Skolim to jeden z popularniejszych artystów, który podbił rynek muzyczny kawałkiem "Wyglądasz idealnie". Jego numer w zaledwie trzy miesiące od premiery, zanotował już ponad 65 milionów odsłon na samym YouTubie. Właśnie zostały zakończone ujęcia do najnowszego teledysku twórcy hitu lata 2022, dlatego należy szykować się na gorącą premierę!

Nowy kawałek będzie utrzymywany w tanecznym popowo-latynoskim klimacie i będzie wydany pod tytułem "Kiss Me Baby". Teledysk realizowany w krakowskim Be Happy Museum oprócz bujających brzmień ma jedno ważne przesłanie - Konrad do klipu zaprosił różne piękne kobiety, o różnych kształtach i różnych kolorach włosów, ponieważ chce dać swoim fanom do zrozumienia, że jego muzyka, jest dla wszystkich kobiet niezależnie od wieku czy różności w urodzie. W klipie ujrzymy między innymi znaną ukraińską tik-tokerkę i instagramerkę Anasteishę Zahandrevich, czy też tancerki Oliwki Brazil. Sprawdźcie zdjęcia z planu teledysku "Kiss Me Baby".

„Wyglądasz idealnie” po czesku (Tylko u nas) - cały wywiad