Skolim

i

Autor: AKPA, IG/@skolim__

GWIAZDY W DZIECIŃSTWIE

Tak wyglądał Skolim jako dziecko. Urocze zdjęcie rozczuliło fanów

2023-09-01 12:10

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem i ma z tego okresu wiele zdjęć. Teraz król latino zdecydował się pokazać swoim fanom, jak wyglądał będąc małym chłopcem. Urocze zdjęcie mocno rozczuliło obserwatorów artysty, którzy stwierdzili, że "wyrósł na niezłego byka".

Skolim jest dziś najpopularniejszym artystą w polskiej branży muzycznej. Gdy tylko pojawia się w sieci jego nowy numer wraz z gorącym teledyskiem, w niecałą dobę potrafi zdobyć ponad milion wyświetleń! Mało kto może pochwalić się takimi osiągnięciami i taką społecznością, która co chwile wspiera swojego idola. Skolim zawsze może liczyć na swoich fanów i widać to na jego Instagramie. Komentarze, lajki, a także udostępnianie jego klipów. Ogromną popularnością cieszą się także urywki piosenek Skolima, do których Polki nagrywają tiktoki. Artysta zawsze chętnie udostępnia je na swoim profilu, co pokazuje że nie przechodzi obok nikogo obojętnie. Teraz Skolim zdecydował się udostępnić trochę prywaty, a mianowicie swoje zdjęcie z dzieciństwa.

ZOBACZ TAKŻE: Skolim pokazał się nago. Tym razem poszedł na całość. Ale on ma ciało!

SKOLIM - Chce być pierwszym Polakiem, który zrobi miliard!

Skolim na zdjęciu sprzed lat

Skolim na swoich social mediach promuje nie tylko swoje piosenki i dzieli się kadrami z siłowni. Teraz zdecydował się na pokazanie swoim fanom zdjęcia z dzieciństwa. Na najnowszej fotografii na instagramowym profilu artysty widzimy Konrada, który jeszcze wtedy nie spodziewał się co szykuje dla niego los. Blondyn o dłuższych włosach ubrany w sportowy strój wspinał się po górach. Fani Skolima rozczulili się jego zdjęciem sprzed lat i zostawili mu wiele pozytywnych komentarzy:

- Wyrosłeś na niezłego byka 🔥

- Hahahaha 😀☺️ jaki szczupaczek 😀

- Jaki grzeczny chłopczyk ...🙊😍😁

- Jeszcze wtedy nieświadomy w przyszłości swojej popularności 😍❤️

Poniżej możecie zobaczyć, jak Skolim wyglądał będąc małym chłopcem. To zdjęcie jest urocze!

ZOBACZ TAKŻE: Najgorętsze klaty polskiego disco polo. Ci panowie mocno na to zapracowali

Jak dobrze znasz Skolima? Quiz dla fanów

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię Skolim?