Sara James

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Sara James

Sara James w America's Got Talent - kiedy WIELKI FINAŁ w TV? Do wygrania GRUBA kasa!

2022-09-14 8:51

Świat obiegają fantastyczne informacje! 14-letnia Sara James z Polski zmiażdżyła konkurencję w amerykańskim Mam Talent. Nastolatka decyzją widzów awansowała do wielkiego finału, gdzie będzie mogła spełnić dalej swoje marzenia. Oprócz tego powalczy o naprawdę DUŻE PIENIĄDZE! Ile wynosi nagroda główna a America's Got Talent? Będziecie w ogromnym szoku!

Spis treści

  1. Sara James - finał America's Got Talent [DATA]
  2. America's Got Talent - NAGRODA

Sara James w finale Mam Talent Ameryka! Polska jest niesamowicie dumna z 14-letniej Sary James, która oczarowała jurorów i publiczność w USA. Podczas castingu zachwyciła wszystkich własną interpretacją piosenki Lovely - Billie Eilish. Oczywiście nie mogło być inaczej. Sara James dostała złoty przycisk od jednego z surowszych jurorów - Simona Cowella, który cały czas jest nią niesamowicie oczarowany. Złoty przycisk sprawił, że artystka automatycznie przeszła do półfinału, który został wyemitowany na żywo w nocy z 23 na 24 sierpnia. Sara zmiażdżyła konkurencję wykonując tym razem piosenkę Eltona Johna - Rocketman i decyzją widzów stała się finalistką amerykańskiego show.

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Sara James - finał America's Got Talent [DATA]

Sara James otrzymała wiele ciepłych słów od jurorów America's Got Talent, ale także od widzów z całego świata! Polka ma ogromne szanse na wygraną, a czy tak się stanie dowiemy się podczas finału. Kiedy jest finał Mam Talent Ameryka? Data jest już znana! Finał America's Got Talent odbędzie się w nocy z 13 na 14 września 2022 roku. Sara będzie rywalizować z dziesięciorgiem konkurentów, którzy również znaleźli się w finale show.

AKTUALIZACJA 14.09.2022

Wielki finał America's Got Talent za nami! Sara James zaprezentowała się światu w piosnce Kate Bush - Running Up That Hill i otrzymała gorące owacje na stojąco, a także pełno pochwał od jurorów show!

ZOBACZ TAKŻE: Sara James - fenomenalny występ w finale America's Got Talent. Kiedy poznamy wyniki?

America's Got Talent - NAGRODA

Co jest do wygrania w America's Got Talent? Będziecie w szoku! W amerykańskim Mam Talent finaliści walczą o ogromną nagrodę pieniężną, a także o możliwość wystąpienia w Las Vegas Strip jako headliner. Do zwycięzcy trafi nagroda główna w wysokości 1 miliona dolarów, co w przeliczeniu przy obecnym kursie walut wynosi około 4 miliony 775 tysięcy złotych! Jesteście w szoku? My bardzo!

Sara James w FINALE America's Got Talent! 14-latka WYGRA program w USA?

Sonda
Sara James wygra America's Got Talent?