Sara James

i

Autor: AKPA Sara James

Sara James kiedyś i dziś - jak zmienił się jej głos? Będziecie w szoku!

2022-06-22 11:03

Sara James dorasta na naszych oczach. To wokalistka, która czego się nie dotknie robi to perfekcyjnie, osiągając sukces za sukcesem. Jednak zanim pokazała się światu w telewizji, trenowała swój wokal z dala od mediów w szkole muzycznej. Zastanawiacie się jak bardzo zmienił się jej głos na przestrzeni lat? Będziecie w szoku!

Sara James to 14-letnia artystka, która dosłownie dorasta na naszych oczach. Widzowie mogli ją poznać w 2021, kiedy to artystka pojawiła się na scenie czwartej edycji The Voice Kids. Po swoim genialnym występie, dołączyła do drużyny prowadzonej przez Tomsona i Barona, pod których kierownictwem dotarła aż do finału. Oczywiście nie mogło być inaczej. Nastolatka nazywana młodszą wersją Whitney Houston wygrała muzyczny talent show po zdobyciu największego poparcia telewidzów. Kolejnym sukcesem Sary James był bilet do Paryża na Eurowizję Junior 2021, na której zajęła drugie miejsce. Artystka podbiła już Polskę i Europę, a teraz przyszedł czas na Amerykę! Niedawno okazało się, że Sara James wzięła udział w America’s Got Talent, a po występie otrzymała złoty przycisk od najsurowszego jurora - Simona Cowella. Tym samym Polka zakwalifikowała się do ćwierćfinału konkursu, czyli do odcinków na żywo.

Sara James w amerykańskim Mam talent. Jak sobie poradziła? Kiedy odcinek w tv?

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Sara James kiedyś i dziś

Jak widać kariera Sary James idzie jak burza! Jednak zanim nastolatka zdobyła popularność trenowała swój wokal na specjalnych zajęciach, a także uczęszczała do szkoły muzycznej, gdzie uczyła się gry na pianinie - co robi również dalej. Zastanawiacie się jak bardzo zmienił się jej głos od 2018 roku? Jeśli tak, koniecznie obejrzyjcie krótkie wideo poniżej!

- Co jest przecież 2018 był tak niedawno a Sara tak zmieniła głos ?

- Co będzie za 5 lat ?

- ale mam ciary ślicznie zaśpiewała

- Ona jak będzie dorosła to będzie przepotężna ❤️❤️❤️

- Ona ma tak piękny głos niektórzy doświadczeni wokaliści nie potrafią tak śpiewać jak ona i mam nadzieje że spełnią jej się marzenia

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?