Sara James

i

Autor: AKPA Sara James

Sara James pochwaliła się zdjęciami z zakończenia roku szkolnego. Tak wygląda jej klasa!

2022-06-23 12:16

Sara James osiąga sukces za sukcesem, a to wszystko dzięki jej fenomenalnej barwie głosu. Poza kamerami i sceną, artystka jest zwykłą nastolatką, która uczęszcza do szkoły. Teraz gwiazda pochwaliła się zdjęciami z zakończenia roku szkolnego i pokazała swoich przyjaciół. Jesteście ciekawi jak wygląda jej klasa? Sprawdźcie - na te zdjęcia miło się patrzy!

Sara James dorasta na naszych oczach, odkąd pojawiła się w The Voice Kids. W muzycznym talent-show zabłysnęła swoim wokalem i dołączając do drużyny Tomsona i Barona dotarła do finału wygrywając program. Następnym jej sukcesem było zajęcie drugiego miejsca na Eurowizji Junior 2021 w Paryżu. To jednak nie koniec. Poza koncertami i nagrywaniem nowości, znalazła także czas na wyprawę do Ameryki w celu podbicia tamtejszej sceny. Sara James pojawiła się w amerykańskim Mam Talent i zachwyciła jurorów do tego stopnia, że Simon Cowell dał jej złoty przycisk. Bez żadnego ale, można ją nazwać naszą narodową dumą i wielką gwiazdą! Jednak mimo swojej popularności, Sara James jest nastolatką, która ma swoje życie prywatne, a także obowiązki szkolne.

Sara James w amerykańskim Mam talent. Jak sobie poradziła? Kiedy odcinek w tv?

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Sara James - życie prywatne

Choć jest wielką gwiazdą, której fani wróżą jeszcze większą karierę niż teraz, to ma również swoje życie prywatne. Sara James na co dzień uczy się w szkole podstawowej w Ośnie, ale także uczęszcza do szkoły muzycznej I stopnia w Słubicach, gdzie uczy się gry na pianinie. Niedawno artystka pochwaliła się zdjęciami z zakończenia roku szkolnego, a także poinformowała, że po wakacjach czeka na nią kontynuowanie edukacji w liceum.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia Sary James z zakończenia roku szkolnego. Jeśli przesuniecie je strzałką do boku, zobaczycie przyjaciół artystki, a także jej wychowawczynię. Miło się na to patrzy!

Wakacje 2022 - ile trwają? Czy będą krótsze niż rok temu?

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?