Dawid Kwiatkowski

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski zrobił to ponownie. Zaśpiewał z fanką na scenie i MOCNO się wzruszył!

2022-06-21 13:21

Dawid Kwiatkowski ponownie skradł serca wielu osób, a to wszystko przez genialną postawę i dobre serce. Tym razem podczas jednego ze swoich koncertów zaprosił na scenę wielbicielkę, by wspólnie zaśpiewać kawałek 'Idziesz ze mną'. Internet oszalał, tak jak i Karolina, która spełniła swoje najskrytsze marzenie!

Dawid Kwiatkowski znany jest z tego, że co by się nie działo, ma ze swoimi fanami niesamowity kontakt. Można to zauważyć nie tylko na jego social mediach, gdzie pojawiają się same pozytywne komentarze, ale także pod sceną na jego koncertach. Jakiś czas temu zrobiło się głośno o występie Dawida Kwiatkowskiego z Mateuszem, którego artysta wypatrzył w tłumie. Chłopaki zaśpiewali wspólnie piosenkę z 2013 roku Na Zawsze, lecz już po chwili całe show skradł właśnie fan muzyka. Teraz okazuje się, że nastąpiła powtórka z rozrywki! Na jednym z najświeższych koncertów Dawida, na scenie pojawiła się uzdolniona nastolatka. Nagranie stało się hitem sieci, a postawa artysty, który spełnia marzenia swoich fanów skradła same pozytywne słowa.

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Kwiatkowski zaśpiewał z fanem i opadła mu szczęka! Dawid: ‘mogłem zejść ze sceny’

Sonda
Lubisz piosenki Dawida Kwiatkowskiego?

Dawid Kwiatkowski śpiewa z fanką

Dawid Kwiatkowski spełnił marzenie swojej wiernej fanki, która nie raz śpiewała jego piosenki w internecie. To wszystko zadziało się na najświeższym koncercie artysty, który w tłumie wypatrzył nastolatkę trzymającą kartkę z napisem "ZAŚPIEWAMY RAZEM IDZIESZ ZE MNĄ?". Oczywiście nie mogło być inaczej, Dawid i Karolina Kucharek pojawili się razem na scenie, a w pewnym momencie zadziała się magia! Dawid Kwiatkowski spełnił marzenie dziewczyny, a wszystkich - łącznie z artystą ogarnęło niesamowite wzruszenie!

- super że dajesz takie możliwości swoim fanom ??

- Dawid pokazujesz że masz dobre serce

- Prędzej czy później musiało się to stać, Karola jest niesamowita i zasłużyła w 100%.. Dobrze, że mamy kogoś takiego jak Ty. Zawsze dodajesz skrzydeł ❤

- Jak cudownie się na to patrzy. Serce mi pękało jak Karola się poddawała, ale wierze, ze dotrze wysoko, oj bardzo wysoko. Twoje wsparcie jest piękne.

Jak się okazuje Karolina Kucharek została wypatrzona przez artystę już wcześniej. W 2020 roku zaśpiewała i opublikowała na swoim profilu kawałek jego piosenki - YIN YANG. Poprzez oznaczenie go na wideo, artysta trafił na jej nagranie i od razu się zachwycił. Głos Karoliny skradł jego serce do tego stopnia, że udostępnił post dziewczyny w swojej relacji na InstaStories, a nawet zamieścił na jej profilu komentarz: o m g! Girl ... musisz być gwiazdą! 

Poniżej możecie zobaczyć, co zadziało się na koncercie Dawida Kwiatkowskiego. To była prawdziwa magia!

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent