Sanah UJAWNIŁA nieznaną piosenkę Kolońska i Szlugi. Fanów zamurowało!

i

Autor: Sanah - Kolońska i Szlugi / Magic Records Poland // https://www.tiktok.com/@fan.sanah Sanah UJAWNIŁA nieznaną piosenkę Kolońska i Szlugi. Fanów zamurowało!

Sanah UJAWNIŁA nieznaną piosenkę Kolońska i Szlugi. Fanów zamurowało!

2021-08-03 7:46

Piosenka Kolońska i Szlugi nadchodzi i już zapowiadamy, że będzie to kolejny hit! Utwór, jako pierwsi mieli okazję poznać uczestnicy letnich koncertów artystki. Gwiazda polskiej sceny muzycznej wykonała go przedpremierowo grając przy tym wszystkim na pianinie. Poznajcie singiel Kolońska i Szlugi już teraz, bezpośrednio z relacji fanów w naszym artykule.

Spis treści

  1. Sanah - piosenka Kolońska i Szlugi
  2. Sanah - koncerty 2021: Kolońska i Szlugi

Sanah - piosenka Kolońska i Szlugi jeszcze przed premierą robi wielki szum oraz wywołuje ekscytację. Wspominaliśmy już o tym, że koncerty Sanah 2021 są wyjątkowe. W czasie ich trwania publiczność przeżywa niesamowite chwile, a co więcej z uwagą słucha ciekawych, nieznanych do tej pory historii opowiadanych przez artystkę. Ostatnio Sanah rapowała wielki hit popularnego rapera, czym rozbawiła wszystkich przed sceną. Występy na trasie wykonawczyni hitu Szampan, to również niespodzianki i muzyczne uniesienia, które trzeba przeżyć na własnej skórze. Jak się okazało koncerty, w ramach opóźnionej trasy No Sory Tour, były dobrym momentem do tego, by zapowiedzieć trzeci pełny album. Gwiazda polskiej sceny muzycznej podgrzała atmosferę i zwiększyła poziom zniecierpliwienia swoich fanów ujawniając fragment nadchodzącego wielkimi krokami singla. W Gdańsku puściła utwór Kolońska i Szlugi z telefonu, a w Krakowie zaśpiewała tę piosenkę grając na pianinie. To będzie HIT!

bryska - objawienie muzycznej sceny śpiewa utwór Panika. Co za głos!

Sanah - piosenka Kolońska i Szlugi

Kolońska i Szlugi to tytuł nowej piosenki Sanah, ale także swego rodzaju zapowiedź jesiennych koncertów artystki, których nie można przegapić! Trasa Kolońska i Szlugi to występy w kilku miastach i szansa na wyjątkowe uniesienia dla osób, które przegapiły koncerty na tournee No Sory Tour. Artystka oczarowała swoich fanów ujawniając swój nowy utwór i śpiewając go w wersji na żywo. Ponownie to sentymentalna piosenka o miłości, wspomnieniach oraz rozstaniu. Fragment tekstu Kolońska i szlugi:

Ta kolońska i szlugi,

Z Tobą lipiec był długi

Dobrze wiesz, że tęskniłam

O Tobie śniłam...

W tle (...) i Lana

Pogaduchy do rana

Po nas nic nie zostanie,

Piosenek pare

Zmieniłeś numer, wiem

Netflix na TVN

(...)

- zaśpiewała Sanah, po czym otrzymała od publiczności wielkie brawa. Utwór Kolońska i Szlugi pojawi się premierowo już niebawem, ale już teraz możecie poznać go we fragmencie. Czy będzie hitem, jak poprzednie single?

Sonda
Sanah - piosenka Kolońska i Szlugi: będzie HIT?

Sanah - koncerty 2021: Kolońska i Szlugi

Ostatni koncert w ramach letniej trasy Sanah odbył się 28 lipca 2021 w krakowskim Hype Parku. Gdzie i kiedy wystąpi w najbliższym czasie? Sanah umocniła swoją obecnością line-up Fest Festival 2021, na które zaprasza Radio ESKA i ESKA.pl. Artystka już wie, że jesień będzie dla niej równie pracowita, jak lato. Zaplanowała bowiem kolejną solową trasę koncertową. Jeśli przegapiliście No Sory Tour, to koniecznie wybierzcie się na Kolońska i Szlugi Tour. 

Sanah uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Nie zabraknie też niezwykłej scenografii, która ponownie zachwyci wszystkich uczestników widowiska. To koniec z Królową Dram, teraz pora na Irenkę! 

  • Sanah - Kolońska i Szlugi Tour: 31 października 2021 - Warszawa
  • Sanah - Kolońska i Szlugi Tour: 2 listopada 2021 - Wrocław
  • Sanah - Kolońska i Szlugi Tour: 13 listopada 2021 - Łódź
  • Sanah - Kolońska i Szlugi Tour: 14 listopada 2021 - Kraków
  • Sanah - Kolońska i Szlugi Tour: 16 listopada 2021 - Toruń
  • Sanah - Kolońska i Szlugi Tour: 17 listopada 2021 - Poznań
  • Sanah - Kolońska i Szlugi Tour: 21 listopada 2021 - Gdańsk
Źródło: Sanah UJAWNIŁA nieznaną piosenkę Kolońska i Szlugi. Fanów zamurowało!