sanah

i

Autor: AKPA

AFERA

Sanah rozpętała prawdziwą burzę w komentarzach. Pokazała zdjęcie i się zaczęło

2023-10-19 10:09

Kontrowersyjne wyznanie sanah mocno rozwścieczyło niektórych jej fanów. Czy przez to grono wielbicieli artystki znacznie się zmniejszy? Wystarczyło dodać jedno zdjęcie i wymowny opis, który nie wszystkim się spodobał. Poszło o... pizzę!

Sanah straci fanów przez jeden wpis? W komentarzach nie wygląda to zbyt dobrze. Sanah jest jedną z najpopularniejszych artystek w branży muzycznej, a przyczyniły się do tego jej piosenki, a także urocza osobowość. Wszystko zaczęło się od numeru "Szampan", który miał premierę w 2020 roku i podbił polskiego YouTuba. Piosenka w ekspresowym tempie została okrzyknięta hitem i nie tylko była najczęściej odtwarzanym kawałkiem w rozgłośniach radiowych, ale przede wszystkim otrzymała status diamentowego singla, przekraczając liczbę 100 tysięcy sprzedanych kopii. Obecnie sanah odpoczywa po trasie stadionowej "Uczta nad Ucztami", która przyciągnęła sporą publiczność w Chorzowie, Gdańsku i w Warszawie. Niestety wystarczył jeden wpis artystki, pod którym jej fani trochę się zdenerwowali. Czy przez to straci ich sympatię?

CO PIJE KROWA? Zagadki i śmieszne pytania #EwelinaPyta

Sanah o pizzy. To mocno podzieliło jej fanów

Choć sanah może pochwalić się gronem wiernych fanów, teraz popełniła małą wpadkę. Artystka dodała na swój Instagram pozowane zdjęcie z pizzą hawajską, które podpisała opisem: "według najnowszych badań naukowców z laboratorium sanahowego, pizza hawajska to najlepsza pizza na świecie". Niestety jej upodobania smakowe nie spotkały się z pozytywnym odbiorem wśród internautów i wywołała się burza w komentarzach:

- Sanah, uwielbiam Cię, ale hawajska na nie

- Czyli trasy koncertowej we Włoszech, nie będzie 😂

- Hawajska? O zgrozo xD

- nie no Zuzia ale że hawajska 

- No i nie podobasz mi się

- żart chyba

Pizza hawajska od lat wywołuje wiele kontrowersji. mimo że jest jednym z najpopularniejszych smaków tego placka. Największe ale mają do niej Włosi, którzy uważają, że dodanie ananasa do sosu pomidorowego i szynki jest profanacją. Taka pizza im nie smakuje i nie przechodzi im przez usta. W innych krajach hawajska jest najczęściej zamawianą pizzą i lubi ją właśnie sanah! Jednak czy wiedzieliście, że pizza hawajska nie pochodzi z Hawajów? Jej pomysłodawcą jest grecki imigrant - Sam Panopoulos, który prowadził w latach 70. restauracje w Kanadzie.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak w majtkach i butach na obcasie. Artysta chodził tak po szpitalu!

Jak naprawdę nazywa się Cleo, Sanah, Kayah i inni?

Pytanie 1 z 12
Cleo tak naprawdę nazywa się...