Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA Michał Wiśniewski

PRACA U GWIAZDY

Michał Wiśniewski szuka pracownika. Podał listę wymagań i wynagrodzenie

2023-10-19 8:20

Michał Wiśniewski opublikował w swoich social mediach ogłoszenie o pracę. Artysta szuka pracownika do swojej ekipy, oferując mu nie tylko sporo wyzwań, ale przede wszystkim zdobycie nowego doświadczenia. W ogłoszeniu widzimy także listę wymagań lidera Ich Troje, ale także stawkę. Oceńcie sami czy to dużo, czy mało.

Michał Wiśniewski od 1994 roku jest wokalistą i liderem zespołu Ich Troje. Grupę założył wspólnie z Jackiem Łągwą i ma na swoim koncie wiele zagranych koncertów, wydanych hitów i dziesięć albumów studyjnych. Za dwa z nich "Ad. 4" i "Po piąte... a niech gadają" zespół uzyskał certyfikat diamentowej płyty za sprzedaż w ponad półmilionowym nakładzie. Nie da się ukryć, że Michał Wiśniewski jest bardzo zapracowanym artystą, ale także ojcem szóstki dzieci, którym poświęca czas najlepiej jak tylko umie, a momentami nawet z nimi współpracuje. Michał Wiśniewski nagrał wspólnie ze swoją 16-letnią córką Etiennette piosenkę "Ikar", a nawet wystąpił z nią podczas Polsat SuperHit Festiwal. Jakby tego było mało współpracuje także ze swoim synem Xawierem, który pełni rolę "asystenta lidera Ich Troje".

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski pokazał najmłodszego syna. Sama słodycz!

Michał Wiśniewski & Paulina Jurczak & Dominik Kudaj - Niekochani (StartUp Music)

Michał Wiśniewski oferuje pracę

Michał Wiśniewski szuka pracownika w związku z czym opublikował ogłoszenie w mediach społecznościowych. Artysta podał niemałą listę wymagań i stawkę, na jaką może liczyć kandydat. Pracownik jakiego szuka lider Ich Troje musi być dyspozycyjny czasowo, wielozadaniowy, odporny na stres i potrafiący pracować pod presją czasu. Wymagane jest również posiadać prawo jazdy kat. B i zainteresowanie długoterminową współpracą. W zamian Michał Wiśniewski oferuje nie tylko zdobycie nowego doświadczenia, ale także "wynagrodzenie od 5 000 wzwyż". Skusilibyście się na taką propozycję?

Michał Wiśniewski szuka pracownika

i

Autor: screen z IG stories/m_wisniewski1972
Sonda
Chciałbyś pracować u Michała Wiśniewskiego?
Listen on Spreaker.